Zīmola JOKO PURE produkti

Holistiska sejas kopšana ir īpaša skaistumkopšnas pieeja, kas nosaka, ka pastāv saikne starp cilvēka fizisko veselību un vispārīgo labklājību jeb labsajūtu.

/ adaptogēni, botāniskie ekstrakti

/ sastāvā vegānas formulas

/ mikroplastmasu nesaturošas formulas

/ holistiska pieeja

/ apzināti izvēlēti produkti

/ patīkamas, relaksējošas smaržas

Adaptogēniem ir dabiskas antibakteriālas īpašības. Botāniskie ekstrakti ir augu valsts sastāvdaļas, kas rūpējas par ādas fizisko stāvokli un labsajūtu.

JOKO PURE visi produkti ir vegāni – To sastāvi balstīti uz augu bāzes, kā arī tie nesatur mikroplastikas vielas, kas ir kaitīgas cilvēka veselībai un dabai.

Holistiska pieeja dzīvei - pieeja, kas nosaka, ka pastāv saikne starp cilvēka fizisko veselību un vispārīgo labklājību jeb labsajūtu.

Apzināti izvēlēti produkti – ņemot vērā tirgus tendences, klientu vēlmes, lai to sastāvi būtu pilnvērtīgi un kavalitatīvi gan kopjot un rūpējoties par sejas ādu, gan piedāvājot augstvērtīgus produktus grima uzklāšanai.

Patīkamas, relaksējošas smaržas – JOKO PURE atbilstoši līnijas nosaukumam ir radījis aromātus, kas ir viegli, neuzmācīgi, atsvaidzinoši un relaksējoši.

Grima mērķis ir uzlabot mūsu skaistumu.

Ir svarīgi, lai tas nekaitētu ādas un cilvēka veselībai.

Veselīgāks grima veids? Ādai un dabai draudzīgs grima veids???

Mūsu atbilde

J O K O P U R E

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Īpašības
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Sastāvdaļas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Ādas tips
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.