Produktu saraksts pēc zīmola AMAZING SHINE

AMAZING SHINE

Amazing Shine ir specializēts nagu kopšanas - manikīra un pedikīra produktu ražošanas uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Dienvidkalifornijā. 1996. gadā dibināts un nostiprināts jau pašos sākumos, uzņēmums strādā balstoties uz kvalitātes principa pamata gan produktu ražošanā, gan klientu servisā. Amazing Shine ir izaudzis par kvalitātes simbolu skaistumkopšanas sfērā, atrodams vairāk nekā 70 valstis visā pasaulē.

Amazing Shine nodarbojas ar produktu izstrādi, ražošanu un inovāciju. Uzņēmuma kompetencē ietilpst ne tikai tādu produktu ražošana kā nagu vīlītes un abrazīvi, bet arī salona aprīkojumi un salona iekārtas. 

"Ar mērķi kļūt par pasaules galveno specializēto nagu kopšanas un  apstrādes produktu uzņēmumu, mēs esam investējuši un aktīvi investējam nākāmās paaudzes nagu kopšanas tehnoloģijās, aprīkojumā un mūsdienīgu iekārtu ražošanā.

Amazing Shine apņemas ievērot vissaugstākos kvalitātes, servisa un uzticamas piegādes standartus."

 

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Materiāls
Īpašības
Diametrs
Tips / Forma
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.