Zīmola L`ALGA produkti

L`Alga ir procedūru līnija visiem matu tipiem, it sevišķi matiem, kas pakļauti stresam un apkārtējās vides kaitīgajiem faktoriem. Atjauno un aizsargā matus pirms un pēc apstrādes, no dažādām procedūrām un veidošanas līdzekļiem, kas padara matus sausu, bojātus, dehidrētus. Sastāvs koncentrēts uz inovatīvu aļģu bāzes kompleksu no dziļākajiem okeāniem. L`Alga līdzsvaro unikālo okeāna raksturojumu, papildinot to ar līdzīgiem augu ekstraktiem. Šie īpašie augi spēj izdzīvot un atjaunoties pat visskarbākajos apstākļos.

Un tieši šobrīd, mēs esam atklājuši šo augu izmantošanu un to noslēpumus.

L`Alga – mēs ticam, ka pārveidošanās spēks ir unikāls un dinamisks skaistums. Ikdienā mūsu mati un galvas āda ir pakļauti dažādiem kaitīgajiem faktoriem. Mēs esam izvirzījuši mērķi nevis atjaunot bojātus matus, bet koncentrēties uz matu aizsargāšanu. Priekšlaikus novērst matu bojāšanos jau to sākumā un mēs nodrošinām matu jau esošo dabisko skaistumu, mirdzumu un vitalitāti.

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Pielietojums
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Tilpums
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Īpašības
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Sastāvdaļas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Matu tips/stāvoklis
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.