BIOACTIVE ACTION Ampulas pret matu...
BIOACTIVE ACTION Ampulas pret matu...
BIOACTIVE ACTION Ampulas pret matu izkrišanu, šoka terapija 7,5ml x 1 (bez iepakojuma)
BIOACTIVE ACTION Ampulas pret matu izkrišanu, šoka terapija 7,5ml x 1 (bez iepakojuma)

BIOACTIVE ACTION Ampulas pret matu izkrišanu, šoka terapija 7,5ml x 1 (bez iepakojuma)

F43V00030R
1-4
3,60 €
PVN iekļauts

BIOACTIVE ACTION Ampulas pret matu izkrišanu, šoka terapija

 

Universāls līdzeklis pret matu izkrišanu. Vienreizlietojamas, nostiprinošas ampulas matu un galvas ādas procedūrām. Intensīva iedarbība uz matu folikulu un galvas ādu. Sastāvā esošie vitamīni un augu esences palīdz novērst matu izkrišanu. Piemīt maza molekulārā struktūra, kas garantē vieglu iekļūšanu dziļi ādā. Lietošana: atveriet ampulu un uzlieciet aplikatoru. Ampulas saturu ar masējošām kustībām vienmērīgi ieklājiet visā galvas ādā pēc šampūna pret matu izkrišanu lietošanas. Lietošanas biežums: 3 ampulas nedēļā

8 nedēļu laikā. Kursa biežums - 2 reizes

gadā (pavasarī un ruden

Tilpums
0-50ml
Īpašības
Matu augšanai
Kolekcijas
BIOACTIVE ACTION
2 vienības:

Mūsu laboratorijas ražo tikai to, ko ir formulējis un pārbaudījis viss profesionālākais pētnieku kopums, lai atrisinātu kosmētikas patērētāju problēmu. Svarīgas un nepārtrauktas investīcijas kopā ar personāla pastāvīgu apmācību ļauj radīt oriģinālus, novatoriskus un pārbaudītus produktus, izmantojot stingru kvalitātes kontroli.

Cilvēki.

Tā kā uzņēmuma prioritāte vienmēr ir cilvēki, kas to veido, un lai nodotu tā vērtības un izveidotu spēcīgu saikni ar galvenajiem sarunu partneriem. Nopietna un efektīva darba vide uzņēmumā ļāva Farmagan gadu gaitā pārvarēt pastāvīgās problēmas, arī starptautiskajos tirgos.

Kvalitāte.

Tas ir mūsu progresīvo pētniecības laboratoriju radošo un formulējošo centienu rezultāts, un tas atspoguļo Farmagan labākās īpašības.

Pētījumi.

Modernākā pētījumu laboratorija, kurā strādā zinātnieki, kas atbild par produktu formulēšanu un kvalitātes kontroli, sadarbojoties ar vissvarīgākajām pasaules universitātēm.

Ražošana.

Visas ražošanas ķēdes tieša uzraudzība Farmagan kontrolē, pārvalda un garantē savu produktu kvalitāti, sākot no katras atsevišķas izmantotā izejmateriāla izpētes līdz produkta galīgajam iesaiņojumam, kas ir gatavs pārdošanai.

Jums arī varētu patikt

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Novērtējums Komentāri (0)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.