OYSTER PERLACOLOR krāsa 10/9, Platīna...

OYSTER PERLACOLOR krāsa 10/9, Platīna perlamutra blonds 100ml

OYCC03101009
>10
Profesionāļiem

Perlacolor matu krāsa piedāvā - intensīvas krāsas, kas nodrošina 100% sirmo matu noklājumu un kas maigi iedarbojas uz galvas ādu un matiem. Perlacolor ir īsts friziera palīgs teicamu rezultātu sasniegšanai, pateicoties jaunas paaudzes pigmentiem, ilgajai krāsas noturībai un plašajam toņu klāstam, kurā ietilpst 97 toņu nianses. Krāsas sastāvā ir alveja un monoi eļļa, kas aizsargā un restrukturē matus. Alveja ir bagāta ar minerāliem, vitamīniem un enzīmiem, kas nogludina matus, aizsargā matu saknes un uztur dabīgu matu balansu. Alvejai piemīt stimulējošas, matu struktūru aizsargājošas un audu atjaunojošas īpašības, tā nodrošina arī matu detoksikācijas procesu. Monoi eļļai piemīt barojošas īpašības - tā atjauno, baro matus un galvas ādu. Tā mitrina un atjauno sausus un ķīmiski apstrādātus matus, kā arī iedarbojas matu krāsošanas laikā, padarot matus spīdīgus un zīdainus.
Tilpums
51-150ml
Sastāvdaļas
Alveja
Preces veids
Ķīmiskās matu krāsas
>10

Pateicoties laboratoriskajiem pētījumiem un ilgajai pieredzei profesionālajā nozarē, Oyster Cosmetics ir radījis augstas kvalitātes matu un galvas ādas kopšanas sistēmu, nodrošinot paredzamus procedūru rezultātus. Uzņēmuma telpās izvietotās modernās laboratorijas ļauj veikt nepārtrauktus pētījumus un izstrādāt jaunus produktus, ņemot vērā patērētāju prasības kā arī jaunākās tehnoloģiskās un modes tendences. Pateicoties plašajam sortimentam un augstajai produktu izstrādes un ražošanas kvalitātei, Oyster Cosmetics ir ieguvis lielu klientu uzticību.

Kompāniju raksturojošie lielumi skaitļos: 65 000 m2 liela kopējā uzņēmuma platība; ražošanas kapacitāte 200 miljoni vienību gadā; ražošanu nodrošina piecpadsmit ražošanas un iepakošanas līnijas; 4 iekšējās laboratorijas un tehnisko testu akadēmija.

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.