LIGHT MASTER LOW ODOR balinātājs 500gr

LIGHT MASTER LOW ODOR balinātājs 500gr

3474630665132
>10
Profesionāļiem

Ātras un spēcīgas iedarbības balinātājs ar mitrinošo pantenolu. Jaunas balinošas sastāvdaļas veicina ātrāku skābekļa izdalīšanos, tāpēc balināšana vienlaikus ir ātra un ērti pārraugāma, iegūstot pat par 8 toņiem gaišāku rezultātu. Universāls: piemērots visām balināšanas metodēm. Lietošana. Ieberiet norādīto daudzumu „Light Master” pulvera nemetāla traukā. Pakāpeniski pievienojiet „Matrix Cream Developer” (krēmveida attīstītāju). Drošības norāde. UZMANĪBU! IZSTRĀDĀJUMA SASTĀVĀ IR PERSULFĀTI, KAS VAR IZRAISĪT ALERĢISKU REAKCIJU. RETOS GADĪJUMOS REAKCIJA VAR BŪT SMAGA. GAN JUMS, GAN JŪSU KLIENTAM IR JĀIEVĒRO ŠĪS DROŠĪBAS NORĀDES. • Ja kāds balinātājs jums vai jūsu klientam jau iepriekš ir izraisījis alerģisku reakciju. • Ja jūsu klientam ir jutīga, sakairināta vai bojāta galvas āda. Šim izstrādājumam ir pazemināta gaistamība, taču izstrādājuma maisījuma sagatavošanas laikā jāievēro tālāk sniegtās norādes. • NEIEELPOJIET PULVERI UN NEPIEĻAUJIET, KA KLIENTS TO IEELPO. • Gatavojot, uzklājot un izskalojot izstrādājuma maisījumu, IZMANTOJIET PIEMĒROTUS VIENREIZĒJĀS LIETOŠANAS CIMDUS. • GATAVOJIET IZSTRĀDĀJUMA MAISĪJUMU LABI VĒDINĀTĀS TELPĀS. • Balināšanas maisījuma sastāvā ir amonjaks, ūdeņraža pārskābe un persulfāti. • Neizmantojiet, lai balinātu skropstas, uzacis, bārdu vai ūsas. Izmantojiet tikai matu balināšanai. • Neļaujiet izstrādājumam iekļūt acīs. Ja izstrādājums ir iekļuvis acīs, nekavējoties izskalojiet to. • Ja galvas ādu dedzina, tā sūrst vai uztūkst vai elpošana ir traucēta, nekavējoties izskalojiet matus ar siltu ūdeni. • Neļaujiet iedarboties ilgāk par noteikto laiku. • Neizmantojiet, lai balinātu ļoti trauslus, jutīgus vai taisnotus matus, kā arī matus, kuros tajā pašā dienā likti ilgviļņi. • Neizmantojiet, ja mati ir krāsoti ar hennu. • Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Izplatītājs: SIA L’Oréal Baltic, Citadeles 12, Riga, LV-1010. Klientu serviss: 80000222 service_lv@loreal.com Paredzēts tikai profesionālai lietošanai.
Tilpums
401-850ml
Preces veids
Balinātāji pulverveida Balti
>10

A. Millers jau iepriekš bija izmēģinājis spēkus uzņēmējdarbībā, bet pavisam citā sfērā: 1971. gadā viņš vadīja uzņēmumu, kas specializējās mākslīgo skropstu jomā. A. Millera dibinātais uzņēmums Ardell piegādāja profesionālos produktus izplatītājiem un skaistumkopšanas saloniem. Paralēli tam uzņēmums Ardell nodarbojās ar matu krāsu izgatavošanu un tirdzniecību.

1970. gadu beigās A. Millers saprata, ka tirgus situācija mainās un pārdeva uzņēmumu Ardell, lai 1980. gadā pilnībā nodotos zīmola MATRIX izstrādei. Viņa mērķis bija izveidot zīmolu, kas tiktu tirgots tikai skaistumkopšanas nozares profesionālajā tirgū.

„Es jutu, ka, lai būtu veiksmīgs, man jākoncentrējas uz kaut ko vienu. Mana izvēle krita par labu profesionālajam tirgum, jo es to ļoti labi pazinu, un tajā pazina mani,” stāsta Ārnijs Millers. Milleru ģimene vēlējās frizieriem piedāvāt produktu līniju, kas ļautu tiem pilnveidot un attīstīt savu darbību. Ārnijs un Sidela, apzinoties, ko nozīmē būt frizierim, izstrādāja produktus, kas stilistiem ļauj uzlabot meistarību un jaunradi.

Šodien, vairāk nekā trīsdesmit gadus vēlāk, Milleru ideja joprojām ir aktuāla. MATRIX galvenais uzdevums un mērķis šobrīd ir salonu biznesa attīstība. Zīmols piedāvā plašu produktu klāstu matu krāsošanai, kopšanai, tekstūras uzlabošanai un veidošanai. Baltijas valstu tirgū veiksmīgi palaistas produktu līnijas: Total Results, BIOLAGE, Oil Wonders, SOCOLOR.beauty, Color Sync, LightMaster, Vavoom, StyleLink.

MŪSU UZDEVUMS

MATRIX mērķis – būt ikviena skaistumkopšanas salona uzticamam partnerim un sniegt stilistiem iespēju ieviest jaunas vēsmas savu klientu dzīvē un pasaulē ap mums. Izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un sniedzot iedvesmu, MATRIX atbalsta stilistus, lai tie spētu paveikt visu iecerēto un saskatītu jaunus horizontus!

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.