THE VIRGIN COLOR Matu krāsa bez...

THE VIRGIN COLOR Matu krāsa bez amonjaka Franču violets 100ml

1027106
>5
Profesionāļiem

Advnacēta permanentā oksidejošā krāsu sistēma, bez amonjaka un PPD, saudzīga matu struktūrai. Dabisks un noturīgs matu tonis. Barojošas īpašības. Augstas kvalitātes, organiski un eko sertificētas sastāvdaļas. Bagātinātas ar antioksidantiem un aktīvām augu šūnām. Nodrošina matiem atjaunošanu un novērš matu novecošanos, galvas ādas kairinājumu. Lieliski nokrāso pirmos sirmos matus. Matu krāsas un oksidanta jaukšanas proporcija 1:1,5, 1:2.
Tilpums
51-150ml
Īpašības
Bez amonjaka matu krāsas
Sastāvdaļas
Antioksidanti
Bez amonjaka
Dabiskas sastāvdaļas
Vitamīni
Kolekcijas
THE VIRGIN COLOR
Preces veids
Ķīmiskās matu krāsas
>5

Pēdējo gadu laikā mēs esam strādājuši pie tā, lai nodrošinātu jaunus produktus un risinājumus galvas ādas kopšanai un matu skaistumam. Mēs esam pētījuši un izstrādājuši vēl saudzējošākas produktu formulas, iekļaujot tajās vērtīgas, augstas kvalitātes izejvielas – iedarbīgas augu sastāvā esošās vielas un dabīgas aktīvās sastāvdaļas. Vienkāršiem vārdiem, mēs cenšamies izveidot vēl ciešāku saikni ar dabu, jo saprotam, ka bez tās nenovērtējamā ieguldījuma modernās kosmētikas zinātne neeksistētu. MĒS JŪTAMIES DABAS IEDVESMOTI. AUGSTAS KVALITĀTES PRODUKTI, RAŽOTI ITĀLIJĀ. BAGĀTĪGI SATUR DABAS, AKTĪVOS, ORGANISKOS EKSTRAKTUS UN AUGU EĻĻAS. MODERNA PĒTNIECĪBA UN KOSMĒTIKAS TEHNOLOĢIJAS.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.