ESLABONDEXX METALLUM matu krāsa 9.011...

ESLABONDEXX METALLUM matu krāsa 9.011 Shine Sea 60ml

TNMESH
1-4
Profesionāļiem

Matu krāsa, semi-permanentā, krēmveida. Metāliski toņi. Zems amonjaka daudzums. Nesatur PPD. Uzklāj pēc matu balināšanas procedūras ar pamattoni no 8-10. Piešķir matiem spīdumu un dabisku mirdzumu.
Tilpums
51-150ml
Īpašības
Bez amonjaka matu krāsas
Matu spīdumam
Sastāvdaļas
Bez amonjaka
Preces veids
Tonējošās matu krāsas
1-4

ESLABONDEXX - PIONEERING TREND-TECH LINE, KAS NOSAKA TEHNOLOĢISKĀS UN STILISTISKĀS TENDENCES SALONOS PASAULĒ. ESLABONDEXX ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas patentē koncepciju PLEX FORMULA, aktīvo sastāvdaļu maisījumam, kas paredzēts matu aizsardzībai pret salonu ķīmisko procedūru radītajiem bojājumiem, vienlaikus palīdzot arī bojātiem matiem dziedēt. Aizsardzība un ilgmūžība ir visu produktu līniju pamattēmas, sinerģijā ar radošu un atšķirīgu dizainu, kas iesaiņots pārsteidzoši novatoriskā iepakojumā un tiek tirgots, uzsverot racionālu, ultramodernu, avangarda tēlu. Eslabondexx pārspēj robežas ar eleganci un stilu, piedāvājot augstu veiktspēju, nekad neapdraudot matu veselību.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.