BIOACTIVE ACTION Ampulas pret matu...

BIOACTIVE ACTION Ampulas pret matu izkrišanu, šoka terapija 10x7,5ml

F43V00030
>10
36,00 €
PVN iekļauts

BIOACTIVE TREATMENT Pret matu izkrišanu stimulējošs losjons (ampulās)

Triholoģisks intensīvas iedarbības universāls losjons matu folikulai un galvas ādai. Satur vitamīnu un augu ekstraktu kompleksu, kā arī īpašu palīgvielu, kas novērš matu izkrišanu. Tam ir maza molekulārā struktūra, tādējādi garantējot vieglu iekļūšanu dziļi ādā.

Lietošana: Ataisiet ampulu, nolaužot ampulas snīpīti. Pēc matu izkrišanu stimulējoša BIOACTIVE TREATMENT  D-CONTROL šampūna lietošanas, ampulas saturu vienmērīgi izklāj pa visu galvas ādu, iemasē, neizskalo.

Lietošanas biežums: 3 ampulas nedēļā 8 nedēļas. Kursu biežums ir 2 reizes gadā (pavasarī un rudenī).

Tilpums
51-150ml
Īpašības
Matu augšanai
Matu tips/stāvoklis
Pret matu izkrišanu/matu augšanai
Kolekcijas
BIOACTIVE ACTION
>10

Mūsu laboratorijas ražo tikai to, ko ir formulējis un pārbaudījis viss profesionālākais pētnieku kopums, lai atrisinātu kosmētikas patērētāju problēmu. Svarīgas un nepārtrauktas investīcijas kopā ar personāla pastāvīgu apmācību ļauj radīt oriģinālus, novatoriskus un pārbaudītus produktus, izmantojot stingru kvalitātes kontroli.

Cilvēki.

Tā kā uzņēmuma prioritāte vienmēr ir cilvēki, kas to veido, un lai nodotu tā vērtības un izveidotu spēcīgu saikni ar galvenajiem sarunu partneriem. Nopietna un efektīva darba vide uzņēmumā ļāva Farmagan gadu gaitā pārvarēt pastāvīgās problēmas, arī starptautiskajos tirgos.

Kvalitāte.

Tas ir mūsu progresīvo pētniecības laboratoriju radošo un formulējošo centienu rezultāts, un tas atspoguļo Farmagan labākās īpašības.

Pētījumi.

Modernākā pētījumu laboratorija, kurā strādā zinātnieki, kas atbild par produktu formulēšanu un kvalitātes kontroli, sadarbojoties ar vissvarīgākajām pasaules universitātēm.

Ražošana.

Visas ražošanas ķēdes tieša uzraudzība Farmagan kontrolē, pārvalda un garantē savu produktu kvalitāti, sākot no katras atsevišķas izmantotā izejmateriāla izpētes līdz produkta galīgajam iesaiņojumam, kas ir gatavs pārdošanai.

Jums arī varētu patikt

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.