JOICO Vero-K HLN - High Lift Natural...

JOICO Vero-K HLN - High Lift Natural Blonde noturīga matu krāsa 74ml

094306
1-4
Profesionāļiem

Maksimālā balināšana un tonis ar vienpakāpes procesu. Satur K-Pak ekskluzīvo un mitrinošo kompleksu. Šī krāsa satur mazāk amonjaku (2.9%) un padara matus sākot no 7. pakāpes līdz pat 4 toņiem gaišākus. Saudzē matus un galvas ādu, tajā pašā laikā kopjot tos vislabākajā veidā. Nav piemērots sirmu matu pārklāšanai! Sajaukšanas instrukcija: Samaisīt 1 daļu JOICO K-Pak Verocolor HLN krāsu un 2 daļas 12% (40 Vol) aktivētāju. Iedarbības laiks 55-60 minūtes. Uzklāt HLN krāsu uz porainiem matu galiem iedarbības laika pēdējās 5-20 minūtēs, samisīt to ar K-Pak profesionālo H.K.P. Pārbaudīt matu galus ik pēc 5 minūtēm visā iedarbības laika garumā.
Tilpums
51-150ml
Īpašības
Aizsargājošs
Ilgnoturīgas
Matu krāsas
Balinoša
Preces veids
Matu krāsas balinošās
1-4

Jau 30 gadus JOICO ir darbojies, lai Taviem matiem piedāvātu pašu labāko. JOICO nepiedāvā vienkārši lieliskus produktus, bet arī lieliskus risinājumus iedarbīgai matu kopšanai. JOICO produktu klāstā ir septiņas inovatīvas produktu sērijas, kas apvieno vairāk kā 50 produktu dažādiem matu tipiem.

Līdzās šampūniem un kondicionieriem JOICO piedāvā intensīvas kopšanas un veidošanas produktus, matu maskas, eļļas, lakas un visus citus iespējamos matu kopšanas produktus. Visi JOICO matu kopšanas līdzekļi satur Quadramine Complex™ un Bio-Advanced Peptide Complex™. Visu, kas nepieciešams Tavu matu kopšanai.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.