JOICO Vero-K 7RC - Bright Red Copper...

JOICO Vero-K 7RC - Bright Red Copper noturīga matu krāsa 74ml

094345
1-4
Profesionāļiem

Dzidrs, izteiksmīgs un ilgnoturīgs tonis. Ja ir vēlme izmantot vairāk nekā 50% sirmu matu pārklāšanu, noteikti samaisīt ar pietiekamā daudzumā dabīgiem, smilškrāsas vai zelta toņiem. Samaisi JOICO K-Pak Verocolor ar aktivētāju attiecībā 1:1.
Tilpums
51-150ml
Īpašības
Aizsargājošs
Ilgnoturīgas
Matu tips/stāvoklis
Krāsotiem un balinātiem matiem
Preces veids
Ķīmiskās matu krāsas
1-4

Jau 30 gadus JOICO ir darbojies, lai Taviem matiem piedāvātu pašu labāko. JOICO nepiedāvā vienkārši lieliskus produktus, bet arī lieliskus risinājumus iedarbīgai matu kopšanai. JOICO produktu klāstā ir septiņas inovatīvas produktu sērijas, kas apvieno vairāk kā 50 produktu dažādiem matu tipiem.

Līdzās šampūniem un kondicionieriem JOICO piedāvā intensīvas kopšanas un veidošanas produktus, matu maskas, eļļas, lakas un visus citus iespējamos matu kopšanas produktus. Visi JOICO matu kopšanas līdzekļi satur Quadramine Complex™ un Bio-Advanced Peptide Complex™. Visu, kas nepieciešams Tavu matu kopšanai.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.