NOOK NECTAR-krēmkrāsa Kromatic...

NOOK NECTAR-krēmkrāsa Kromatic Mandele 250ml

1000494
>10
10,45 €
PVN iekļauts

Matu krāsu pastiprinošs krēms –MANDELE, ar pH 3,5. Pastiprina matu krāsu, piešķir matiem dabisku mirdzumu, mitrina un baro.
Tilpums
151-400ml
Īpašības
Bez amonjaka matu krāsas
Matu krāsas pastiprināšanai
Matu tips/stāvoklis
Krāsotiem un balinātiem matiem
Sastāvdaļas
Bez amonjaka
Kolekcijas
NOOK NECTAR COLOR
Preces veids
Tonējošās matu krāsas
>10

Pēdējo gadu laikā mēs esam strādājuši pie tā, lai nodrošinātu jaunus produktus un risinājumus galvas ādas kopšanai un matu skaistumam. Mēs esam pētījuši un izstrādājuši vēl saudzējošākas produktu formulas, iekļaujot tajās vērtīgas, augstas kvalitātes izejvielas – iedarbīgas augu sastāvā esošās vielas un dabīgas aktīvās sastāvdaļas. Vienkāršiem vārdiem, mēs cenšamies izveidot vēl ciešāku saikni ar dabu, jo saprotam, ka bez tās nenovērtējamā ieguldījuma modernās kosmētikas zinātne neeksistētu. MĒS JŪTAMIES DABAS IEDVESMOTI. AUGSTAS KVALITĀTES PRODUKTI, RAŽOTI ITĀLIJĀ. BAGĀTĪGI SATUR DABAS, AKTĪVOS, ORGANISKOS EKSTRAKTUS UN AUGU EĻĻAS. MODERNA PĒTNIECĪBA UN KOSMĒTIKAS TEHNOLOĢIJAS.

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.