BIOACTIVE KEEP COLOR Maska krāsotiem...

BIOACTIVE KEEP COLOR Maska krāsotiem matiem, ar pļavas ziedu eļļām 250ml

F38V00140
>10
14,00 €
PVN iekļauts

BIOACTIVE KEEP COLOR maska ​​krāsotiem matiem

Maska krāsotiem matiem ar Meadowfoam seed oil (pļavas puķu eļļu). Nodrošina noturīgu un dinamisku matu krāsu ķīmiski krāsotiem matiem.

Krēmveida maska ​​atjauno krāsotus un ķīmiski apstrādātus matus. Formula uzlabo krāsainu matu piesātināto krāsu, padarot tos mīkstus un gludus, piešķirot veselīgu izskatu.

Lietošana: Masku uzklāj pēc matu mazgāšanas ar šampūnu, atstāj uz 5-10 minūtēm, rūpīgi izskalo.

Tilpums
151-400ml
Īpašības
Matu krāsas noturībai
Matu mitrināšanai
Pēc matu krāsošanas
Matu tips/stāvoklis
Krāsotiem un balinātiem matiem
>10

Mūsu laboratorijas ražo tikai to, ko ir formulējis un pārbaudījis viss profesionālākais pētnieku kopums, lai atrisinātu kosmētikas patērētāju problēmu. Svarīgas un nepārtrauktas investīcijas kopā ar personāla pastāvīgu apmācību ļauj radīt oriģinālus, novatoriskus un pārbaudītus produktus, izmantojot stingru kvalitātes kontroli.

Cilvēki.

Tā kā uzņēmuma prioritāte vienmēr ir cilvēki, kas to veido, un lai nodotu tā vērtības un izveidotu spēcīgu saikni ar galvenajiem sarunu partneriem. Nopietna un efektīva darba vide uzņēmumā ļāva Farmagan gadu gaitā pārvarēt pastāvīgās problēmas, arī starptautiskajos tirgos.

Kvalitāte.

Tas ir mūsu progresīvo pētniecības laboratoriju radošo un formulējošo centienu rezultāts, un tas atspoguļo Farmagan labākās īpašības.

Pētījumi.

Modernākā pētījumu laboratorija, kurā strādā zinātnieki, kas atbild par produktu formulēšanu un kvalitātes kontroli, sadarbojoties ar vissvarīgākajām pasaules universitātēm.

Ražošana.

Visas ražošanas ķēdes tieša uzraudzība Farmagan kontrolē, pārvalda un garantē savu produktu kvalitāti, sākot no katras atsevišķas izmantotā izejmateriāla izpētes līdz produkta galīgajam iesaiņojumam, kas ir gatavs pārdošanai.

Jums arī varētu patikt

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.