Di Tack Cleanser 56 ml

Di Tack Cleanser 56 ml

ECL02
1-4
6,00 €
PVN iekļauts

Līdzeklis lipīgā slāņa noņemšanai no želejas un želejlakas, ar persiku aromātu. Lieliski piemērots arī želejas otu tīrīšanai , UV spuldžu un citu virsmu attīrīšanai no želejas materiāla paliekām.
Tilpums
50-150ml
Īpašības
Akrila nagu modelēšanai
1-4

Draudzīgi

Mēs visi esam cilvēki. Mēs ticam cilvēcīgām attiecībām. Mēs augam kopā ar saviem partneriem, dalot kļūdas un veiksmes stāstus. Mēs uzklausām un mēs atbildam. Mēs esam vienkārši un tādi ir mūsu produkti -- viegli lietojami, ar tīru dizainu un skaidru mērķi.

Izaicinājumu meklētāji

Mums patīk izkāpt ārpus ierastā rāmja - izzināt sevi un piedzīvot nezināmo. Mēs esam izmēģinājuši pārgājienus, virvju kursus, kopīgi noskrējuši maratonu. Šo izacinātāja garu mēs ieliekam arī tajā, ko radām - ar neparastiem laku nosaukumiem, kolekciju stāstiem, dzīvespriecīgiem produktiem.

Tas piešķir dzīvei krāsu!

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.