Nagiem


Kvalitatīvs manikīrs vienmēr liecina par rūpēm un cieņu pret sevi. Kā arī kopti nagi tāpat kā seja un mati savā ziņā ir ikviena cilvēka vizītkarte, pēc kuras viņu novērtē apkārtējie. Izveidot skaistu manikīru iespējams arī mājas apstākļos, bet vairums sieviešu izvēlas uzticēties speciālistiem skaistumkopšanas salonos, kuru rīcībā ir profesionāli nagu kopšanas līdzekļi un lakas, kā arī viņi pārzina aktuālās nagu modes tendences un tehnikas.
Manikīra meistara darba vieta nav iedomāja bez ļoti plaša klāsta dažādu līdzekļu. Tās ir dažāda veida nagu lakas, nagu kopšanas līdzekļi, speciāli līdzekļi kutikulas apstrādei, kā arī nagu lakas noņēmēji. Visus šos līdzekļus manikīra speciālisti un arī jebkurš interesents var iegādāties mūsu Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā pieejami arī augstas kvalitātes profesionāli līdzekļi nagiem, ko savā darbā izvēlas labāko skaistumkopšanas salonu speciālisti.
Salonline preču klāstā esam iekļāvuši gan želejlakas, gan klasiskās nagu lakas, kā arī ilgnoturīgās nagu lakas, kuras saglabā savu klājumu līdz pat 10 dienām. Ļoti plašs ir toņu klāsts, kas ļaus ikvienai dāmai izvēlēties tieši savam stilam un noskaņojuma atbilstošu nagu laku.


Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Zīmoli
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kolekcijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Pielietojums
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Preces veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Tilpums
Materiāls
Īpašības
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Sastāvdaļas
Matu tips/stāvoklis
Ādas tips
Svars
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.