Auskariņi caurduršanai


Ausu caurduršana ir sena tradīcija, kurai ir bijusi rituāla un simboliska nozīme, bet mūsdienās auskariem ir vairāk estētiska un rotājoša loma. Ausis caurdurt biežāk izvēlas sievietes, tomēr tas nav retums arī vīriešu vidū. Auskari ir lielisks aksesuārs jebkurā dzīves situācijā. Tomēr jāņem vērā, ka ausu caurduršana ir specifisks process, ko labāk uzticēt zinošiem meistariem. Šāds pakalpojums ir pieejams vairumā skaistumkopšanas salonu, kur būs gan piemēroti un sterili instrumenti, gan medicīniskie auskari caurduršanai, kas ir jānēsā tikmēr, kamēr ausis sadzīst un ir gatavas zelta, sudraba vai citu materiālu dekoratīvo auskaru nēsāšanai.
Kvalitatīvi ārstnieciskie auskari ir neatņemams elements ausu caurduršanas procesā, lai tas būtu drošs un higiēnisks. Medicīniskie auskariņi caurduršanai plašā klāstā nopērkami Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā ir arī augstas kvalitātes medicīniskie auskari caurduršanai – ar dažādām aizdarēm un dizainiem.
Salonline preču klāstā ir auskari caurduršanai gan slēgtā, gan spīļu ietvarā, kā arī cabachons un formas tipa auskari gan ar, gan bez akmentiņiem. Pieejami izmērā gan lielāki, gan mazāki auskariņi caurduršanai – katra klienta gaumei un vēlmēm. Auskari izgatavoti no augstas kvalitātes hipoalerģiska ķirurģiskā tērauda.

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Zīmoli
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Īpašības
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.