Auskaru pistolītes un aksesuāri


Lai droši, pareizi un sterili veiktu ausu caurduršanu, nepieciešams izmantot profesionālus instrumentus – auskaru pistoles un dažādus citus aksesuārus. Tas ir obligāts aprīkojums ikvienā salonā un skaistuma klīnikā, kur tiek piedāvāts ausu caurduršanas pakalpojums.
Šādus profesionālus instrumentus ausu caurduršanai piedāvājam iegādāties Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Visas preces tiešā veidā tiek saņemtas no pašiem labākajiem un uzticamākajiem nozares produktu ražotājiem, kuru zīmoli jau izpelnījušies gan skaistumkopšanas meistaru, gan salonu klientu uzticību. Preču klāstā arī auskaru caurduršanas aksesuāri un pistoles, kas būs noderīgas ne tikai profesionāļiem, bet arī iesācējiem, kuri apgūst šo arodu.
Salonline preču klāstā atradīsiet visu nepieciešamo tīrībai un dezinfekcijai auskaru caurduršanas procesam – antiseptiskas salvetes, šķīdumu ausu apstrādei, arī zīmuli marķēšanai, lai caurduršana noritētu precīzi.
Kvalitatīvas un profesionālas auskaru pistoles mūsu veikalā nopērkamas gan atsevišķi, gan jau pilnā komplektā ar visiem nepieciešamajiem aksesuāriem, lai meistars varētu veikt savu darbu ātri, droši un kvalitatīvi.
Visi instrumenti un aksesuāri ausu caurduršanai nāk no britu zīmola Caflon, kas piedāvā izcili drošas ausu caurduršanas sistēmas. Šī ražotāja ausu caurduršanas instrumenti ir atzīti par vieniem no visvairāk pārdotajiem un lietotajiem pasaulē.


Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Zīmoli
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.