Laipni lūdzam specializētā profesionālo skaistumkopšanas preču veikala SALON LINE interneta veikalā www.salonline.lv! 

SALON LINE - Tavs uzticamais partneris skaistumkopšanā jau vairāk kā 20 gadus! 

Esi viena no mums! Esi viens no mums! Esi iedvesma skaistumam!

SALON LINE - vietējs, Latvijas uzņēmums, dibināts 2001. gadā, pasaulē populārāko profesionālās skaistumkopšanas nozares zīmolu kosmētiku, aksesuāru, elektroierīču un aprīkojuma apgādes un tirdzniecības līderis Baltijā. www.salonline.lv ir ne tikai interneta veikals, mes esam savas jomas profesionāļu komanda un kopā, vienotu vērtību vadīti, jau vairāk kā 20 gadus strādājam klientu labā, lai katram mūsu klientam piedāvātu labāko servisu un sniegtu labāko sadarbības rezultātu. Mūsu klientiem ir iespēja izvēlēties sev ērtāko iepirkšanās veidu:

- veikt pirkumus profesionālo skaistumkopšanas preču veikalā SALON LINE, Lastādijas ielā 14, Rīgā (privātas un juridiskas personas)

- veikt pirkumus specializētajā profesionālo skaistumkopšanas preču interneta veikalā www.salonline.lv (privātas un juridiskas personas)

- veikt pirkumus vairumtirdzniecības struktūrā (juridiskas personas)

SALON LINE - 35000+ profesionālas skaistumkopšanas preces lietošanai salonos un lietošanai mājās / 250+ zīmoli / 3000+kv.m. noliktava 

matiem / sejai / ķermenim / nagiem / rokām / kājām / kosmētika / aksesuāri / elektroierīces / aparāttehnoloģijas / aprīkojums / mēbeles / SPA baseini / profesionāļiem / topošajiem profesionāļiem / saloniem / centriem / SPA saloniem / nozares skolām / aptiekām / veikaliem / frizieriem / frizieriem stilistiem / vizuālā tēla meistariem /  kosmetologiem / kosmētiķiem / SPA speciālistiem / masieriem / manikīriem / pedikīriem / pīrsinga speciālistiem / vizāžistiem 

SALON LINE vērtības, kas padara mūs atšķirīgus un liek mums justies un būt īpašiem:

Komanda

Lepojamies ar spēcīgu, profesionālu, augt un attīstīties gribošu speciālistu komandu. Kopš 2001.gada, uzņēmuma darbības laikā, katrs darbinieks, kurš ir strādājis SALON LINE, ar darbu ir sniedzis savu personīgo ieguldījumu struktūras attīstībā un palīdzējis SALON LINE kļūt par līderi! Komandas devīze - vienmēr uz priekšu! Vienmēr labāk!

Klienti

Mūsu klienti ir mūsu lielākā vērtība, tādēļ vienmēr cenšamies nodrošināt izcilu klientu servisu produktu iegādē mūsu veikalā-bāze, Lastādijas ielā 14, Rīgā, interneta veikalā www.salonline.lv izmantojot tiešsaistes konsultantu, vai mūsu vairumtirdzniecības struktūrā.

Klienti: ikviens interesents, kuram rūp sava skaistumkopšana-kvalitatīva prece, nevainojams serviss un iepirkšanās drošība / nozares profesionāļi / topošie profesionāļi / skaistumkopšanas saloni / skaistumkopšanas centri / SPA saloni / nozares skolas / aptiekas / veikali / frizieri / frizieri stilisti / vizuālā tēla meistari /  kosmetologi / kosmētiķi / SPA speciālisti / masieri / manikīri / pedikīri / pīrsinga speciālisti / vizāžisti 

Zināšanas / Semināri / Apmācības / Mācību Centrs - SALON LINE

Mēs uzskatām, ka mūsu komandas speciālistu zināšanas un ciešā sadarbība ar partneriem - ražotājiem vai to oficiālajiem pārstāvjiem, paaugstina piedāvāto produktu un klientu apkalpošanas vērtību, jo spējam sniegt izsmeļošu informāciju par piedāvātajām precēm. Mūsu komandas speciālisti regulāri apmeklē vietēju un ārvalstu lektoru apmācību seminārus, lai pilnveidotu savu zināšanu līmeni un kvalifikācijas profesionalitāti.

SALON LINE Mācību Centrā klientiem un interesentiem organizējam un piedāvājam apmeklēt dažādu tēmu, vietēju un ārvalstu lektoru seminārus, apmācības, lekcijas, vebinārus,  kas atbilst mūsdienīgām tendencēm, klientu vēlmēm un aktualitātēm skaistumkopšanas nozarē.

Serviss

Pateicoties mūsu darbinieku komandas zināšanām, ieinteresētību katrā klientā, mēs pircējiem sniedzam vairāk kā pašapkalpošanās veikali un interneta veikali. Katru sarunu ar klientu uzskatām kā ieguldījumu turpmākā, abpusēji saistošā, ilgtermiņa sadarbībā. 

Pateicoties uzņēmuma sniegtajām iespējām - tieša sadarbība ar vadošajiem nozares ražotājiem vai to oficiālajiem pārstāvjiem, apmācības, ļoti plašs, aktuāls produktu klāsts, vienmēr pieejama prece, ātras piegādes, SALON LINE saviem klientiem nodrošina drošu iepirkšanos, vienmēr aktuālu un pieprasītu sortimentu, preču pieejamību un laicīgas piegādes.

Preces / Sadarbības partneri

Preču kravas saņemam gandrīz katru dienu no visas pasaules!35000+ preces profesionālai lietošanai un lietošanai mājās / 250+ zīmoli / 3000+kv.m. noliktava 

SALON LINE sortimenta portfeļa mērķis ir nodrošināt klientus ar plašu, kvalitatīvu, dažādu profesionālu preču klāstu. Lai šo mērķi īstenotu, uzņēmums vienmēr rūpīgi izvēlas un izvērtē savus esošos un potenciālos sadarbības partnerus. SALON LINE jau vairāk kā 20 gadu garumā sadarbojas ar pasaules vadošajiem profesionālās skaistumkopšanas nozares ražotājiem vai to oficiālajiem pārstāvjiem. Uzņēmuma augstais finansu reitings, liela apjoma nodokļu nomaksas, pieredze, profesionalitāte un lojalitāte ir guvusi augstu novērtējumu starptautisko sadarbības partneru vidū. Ņemot vērā mūsu līderpozīcijas reģionā un iepriekš minētos rādītājus, virkne sadarbības partneru meklē iespējas sadarbības uzsākšanai ar SALON LINE, tomēr, sadarbību uzsākam tikai pēc partneru rūpīgas izvērtēšanas un cieši sadarbojoties ar mūsu lieliskajiem klientiem - to padomiem, ieteikumiem.

SALON LINE ir specializēts profesionālās skaistumkopšanas nozares veikals profesionāļiem un ikvienam interesentam, kurš novērtē preču kvalitāti un iepirkšanās drošību. Kopš SALON LINE dibināšanas dienas, līdz šodienai - piedāvāto produktu klāsts sniedzas jau pāri 35000 preču vienību skaitam. Tas ir daudz! SALON LINE radošā komanda regulāri seko līdzi nozares novitātēm, tendencēm un pilnveido produktu klāstu, uzsākot sadarbību ar jauniem sadarbības partneriem no visas pasaules.

SALON LINE piedāvātās preces ir iecienījuši kā profesionālās skaistumkopšanas preču cienītāji, tā visu jomu skaistumkopšanas profesionāļi, kuri strādā kā individuāli, tā dažādos salonos, SPA centros, skaistumkopšanas izglītības iestādēs. SALON LINE lepojas ar nozares izglītības iestāžu darbu un to ieguldījumu nozares attīstībā un no savas puses arī sniedzam atbalstu - piedāvājam jaunajiem profesionāļiem gūt iemaņas ar profesionāliem, uzticamiem un kvalitatīviem produktiem, kā arī piedāvājot mācību materiālu iegādei speciālus piedāvājumus.

SALON LINE piedāvājumā profesionālas un specializētas preces skaistumkopšanai, kas atbilst mūsdienu skaistumkopšanas salonu un lietošanas standartiem, kā arī piedāvā iegādāties visu nepieciešamo kā ikdienas skaistuma rituāliem lietošanai mājas apstākļos, tā preces dažādu procedūru veikšanai salonos, profesionāļu darba vietas iekārtošanai un ikdienas darba nodrošināšanai

Tehnoloģijas

Regulāri un aktīvi sekojam līdzi mūsdienīgām skaistumkopšanas tendencēm visā pasaulē un izmantojamām palīgierīcēm skaistumkopšanas procesā, lai vienmēr piedāvātu mūsu klientiem jaunākās un pieprasītākās preces skaistumkopšanai, dažādu procedūru veikšanai, dažādās cenu kategorijās. Piedāvājam apmeklēt plašāko aparāttehnoloģiju, iekārtu un mēbeļu ekspozīciju - SALON LINE izstāžu zālē, Lastādijas ielā 14, Rīgā, 1.stāvā! Varam palīdzēt aprīkot kā vienu speciālista darba vietu, tā lielu skaistumkopšanas centru ar dažādu speciālistu darba vietām! Mums rūp katrs klients. 

Noliktava

SALON LINE pieder lielākā profesionālās skaistumkopšanas kosmētikas, elektroierīču, aprīkojuma un mēbeļu noliktava Baltijā, Skandināvijā un Austrumeiropā (3000+kv.m.). Pateicoties uzņēmuma finansu iespējām, plašajai noliktavai un nepārtrauktajām preču piegādēm no visas pasaules, ko saņemam gandrīz katru dienu, spējam uz vietas nodrošināt plaša preču sortimenta pieejamību un ātras preču piegādes. Uz vietas ir 35000+ dažādas preces Tavam skaistumam, labsajūtai un nozares profesionāļi izcilam darbam.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.