RAŽOTĀJA GARANTIJAS

Mazumtirdzniecības klients

( iegādāta prece par interneta veikalā norādītajām mazumtirdzniecības cenām )

Mazumtirdzniecības klientam tiek attiecinātas Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normas.

Profesionālis vai juridiska persona

( iegādāta prece par interneta veikalā norādītajām profesionāļu cenām )

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normas netiek attiecinātas  uz pirkumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas, tai skaitā pašnodarbinātas personas. Lai saņemtu Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normās noteiktās tiesības, aicinām iegādāties interneta veikala preces par mazumtirdzniecības cenām!

Iegādājoties interneta veikalā preces par profesionāļu cenām, Pasūtītājs-Klients apstiprina, ka saprot un piekrīt noteikumiem par garantijām.

Salona aprīkojuma, iekārtu, elektroierīču, aparāttehnologiju materiālu un/vai ražošanas defektiem, mēs no savas puses sniedzam sešu mēnešu garantiju sākot no dienas, kad Pasūtītājs-Klients preci ieguvis valdījumā ( saņemta apmaksa ). Šajā garantijas laikā, ja rodas kāds defekts un tika ievērotas lietošanas instrukcijas, pēc mūsu izvēles, mēs:

  • salabosim preci, izmantojot jaunas vai atjaunotas detaļas, vai
  • aizstāsim preci ar jaunu vai atjaunotu preci, vai
  • atgriezīsim jūsu iegādātas reces vērtību. 

Šī ierobežotā garantija attiecas uz jebkuru remontu, rezerves daļu maiņu vai preces maiņu uz atlikušo sākotnējās garantijas laiku vai uz deviņdesmit dienu periodu, vai uz to periodu, kurš ir ilgāks. Visas nomainītās daļas un prece, par ko tiek veikta atmaksa, ir SALON LINE īpašums.

Šī ierobežotā garantija attiecas tikai uz preču sastāvdaļām, kas nav pakļautas negadījumiem, nolaidībai, paviršai lietošanai, lietošanas instrukciju neievērošanai, ne ugunsgrēkam vai citiem ārējiem apstākļiem, neatļautai izmantošanai, izmaiņām, remontam vai izmantošanai komerciālos nolūkos.

Lūdzam, sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistu, lai uzzinātu instrukcijas, par to, kā saņemt garantijas pakalpojumu par iegādāto preci.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.