Saloniem


Tīrības pasākumi salonā ir kvalitātes standarts, kas nav apspriežams, jo sakārtota, tīra un veselībai droša vide ir tā, ko vēlas gan paši salona meistari, gan tās apmeklētāji. Lai to nodrošinātu, nepieciešams veikt daudzus ikdienas tīrīšanas rutīnas pasākumus, kam vislabāk izmantot profesionālus tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļus, kā arī piemērotus tīrīšanas rīkus.
Tādus varat plašā klāstā un par izdevīgām cenām iegādāties Salon Line tiešsaistes veikalā un veikalā-noliktavā Rīgā. Veikala preces pieejamas ne tikai salonu profesionāļiem, bet arī ikvienam māceklim un interesentam. Dezinfekcijas līdzekļi saloniem pieejami no tādiem uzticamiem zīmoliem kā Barbicide, Jessica, Look, Sinelco, Salon Line.
Salon Line ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Visas preces tiešā veidā tiek saņemtas no pašiem labākajiem un uzticamākajiem nozares produktu ražotājiem, kuru zīmoli jau izpelnījušies gan skaistumkopšanas meistaru, gan salonu klientu uzticību. Dezinfekcijas līdzekļi saloniem ir neaizstājami ikviena skaistuma meistara aprīkojumā gan darba, gan ikdienas vajadzībām.
Preču klāstā atrodami virsmu dezinfekcijas līdzekļi, kā arī līdzekļi virsmu un grīdu tīrīšanai. tie būs piemēroti tīrīšanai un dezinfekcijai ne tikai grīdām un dažādām cieto mēbeļu virsmām, bet arī spoguļiem un keramikas virsmām.
Piedāvājumā arī dažādu izmēru vienreizlietojamie cimdi un arī dvieļi, salvetes, lai jebkurā situācija viss nepieciešamais tīrībai un dezinfekcijai būtu pa rokai.


Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Zīmoli
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Preces veids
Tilpums
Izmērs
Materiāls
Īpašības
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.