Masāžai


Masāžas pozitīvā un daudzveidīgā ietekme uz cilvēka ķermeni un prātu ir zināma jau sen. Ļaušanās profesionāla masiera rokām ievērojami var uzlabot veselību un pašsajūtu. Tāpēc masāža ir vienmēr pieprasīts pakalpojums salonos, kur klienti dodas ne tikai pēc ārēja skaistuma, bet arī fiziskas un emocionālas labsajūtas.
Lai salonā iekārtotu masāžai piemērotu darba vietu, nepieciešams specializēts aprīkojums un mēbeles. Visu, kas nepieciešams masāžai un tās pakalpojumu sniegšanai, varat atrast un iegādāties Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē mūsu veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kosmētikas, zīmolu produkcijas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā pieejams arī viss nepieciešamais salonu aprīkojums masāžai.
Salonline piedāvā profesionālus un funkcionālus masāžas galdus un kušetes, kā arī masāžas aparātus ķermenim. Pieejamas kušetes gan ar manuālu, gan elektrisku regulēšanas funkciju. Īpašai klientu ērtībai iespējams iegādāties arī kušeti ar apsildes funkciju.
Lai nodrošinātu salona klientiem daudzveidīgus un kvalitatīvus masāžas pakalpojumus, iespējams iegādāties arī karsto masāžas akmeņu komplektu, kurā ietilpst 54 augstas kvalitātes pulēta bazalta akmeņi. Komplekts piemērots pilnai ķermeņa masāžai, ieskaitot muguru, kājas, galvu un pēdas.
Visas Salonline piedāvātās preces atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, jo sadarbojamies ar uzticamiem ražotājiem. Salonu aprīkojums masāžai kalpos ilgi un uzticami, kā arī būs viegli kopjams.


Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Zīmoli
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Materiāls
Funkcijas
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.