Produktu saraksts pēc zīmola ESLA ITALY

ESLA ITALY

Profesionāla zinātība, kas ir attīstījusies gadu gaitā, pateicoties salonu pasaulei paredzētu augsti zinātnisku un augstas veiktspējas produktu izpētei, sinerģijā ar mūsdienīgu ilgtspējīgu un ētisku formulēšanas pieeju.

Tas ir viens no pirmajiem zīmoliem pasaulē, kas ir patentējis plexx sistēmu, kas ir tehnoloģisku un dabisku sastāvdaļu sajaukums, kas aizsargā matus no jebkādiem bojājumiem, ko izraisa ķīmiska un mehāniska apstrāde, un šodien tas tiek piegādāts arī ar pilnu mājas kopšanas līdzekļu sistēmu.

Mēs izvēlamies apzinātas formulēšanas pieeju. Aktīvās sastāvdaļas vienmēr ir augstos funkcionālos procentos, pārbaudītas pēc to efektivitātes un atlasītas, pamatojoties uz modernākajām tendencēm, piemēram, farmācijas, biotehnoloģisko iedvesmu un uzmanību ražošanas metožu ilgtspējībai. Pamatsastāvdaļas tiek atlasītas, izvērtējot ilgtspējības īpašības: ietekmi uz vidi, sociālo ietekmi, dabiskumu un bioloģisko noārdīšanos.

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kolekcijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Tilpums
Īpašības
Sastāvdaļas
Matu tips/stāvoklis
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.