Produktu saraksts pēc zīmola CAFLON

CAFLON

Caflon ir britu uzņēmums, kas kopš 1976. gada nodarbojas ar augstas kvalitātes ausu caurduršanas sistēmu un antialerģisku auskaru ražošanu, izplatīšanu, kā arī ausu caurduršanas meistaru apmācīšanu. Uzņēmums piedāvā izcili drošas ausu caurduršanas sistēmas. Tādēļ šī ražotāja ausu caurduršanas instrumenti ir atzīti par vieniem no visvairāk pārdotajiem un lietotajiem pasaulē. Ausu caurduršanas sistēmu un auskaru ražošana, kā arī dizaina izstrāde notiek Lielbritānijā. 

Auskari ir izgatavoti no ķirurģiskā tērauda un to modernās formas tapušas, izmantojot Šveicē ražotas augstākās precizitātes iekārtas. Caflon auskaru kolekcijās ir vairāk nekā 80 veidu auskaru, kas paredzēti iešaušanai ausīs, kā arī dekoratīvo auskaru līnija Fashion Sense. Caflon auskaru sortimentā ir atrodami izstrādājumi, kas noklāti ar 9 vai 18 karātu zeltu, kā arī rotāti ar dārgakmeņiem. Plašais sortiments, aktīvā meistaru apmācība un mārketings padarījis Caflon ausu caurduršanas sistēmas, antiseptiskos ausu kopšanas līdzekļus un starta komplektus pieejamus kā profesionāļiem, tā iesācējiem vairāk nekā 100 valstīs. Caflon produkti ir izplatīti ne tikai skaistumkopšanas nozarē, bet arī medicīnas iestādēs un juvelierizstrādājumu tirdzniecības jomā, jo jaunā dekoratīvo auskaru līnija Fashion Sense paredzēta jau sadzijušu ausu rotāšanai.

Briti ir pazīstami ar savu dizainu un inženiertehnisko izcilību. Daži no izcilākajiem automobiļu, medicīnas un ražošanas nozares produktiem nāk no Apvienotās Karalistes. Caflon mūsu britu mantojums ir atspoguļots visu mūsu izgatavoto ausu caurdurošo komponentu augstākajā kvalitātē. Sākot no mūsu precīzajiem instrumentiem un pīrsingu radzēm, līdz mūsu pīrsingu kopšanai, Caflon izmanto progresīvu, videi draudzīgu ražošanas tehnoloģiju, lai izveidotu drošākās ausu caurduršanas sistēmas par viszemākajām cenām.

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Īpašības
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.