Produktu saraksts pēc zīmola HELI'S GOLD

HELI'S GOLD

Heli's Gold - Helichrysum zelta ziedu spēks.

Revolucionāra, nākamās paaudzes pieredze matu kopšanā, Heli’s Gold izmanto brīnumainā Helichrysum Italicum zieda spēku. Jūsu sapņu mati sākas ar galvas ādu. Tieši tai ir pievērsta lielākā uzmanība. Heli’s Gold ir jaunas paaudzes matu kopšanas līdzekļi, kas Jūsu galvas ādas veselību padara par mūsu prioritāti, jo labi kopta galvas āda ir ideāls pamats pilnīgākiem, mirdzošākiem matiem. Galvenā sastāvdaļa, kas padara Heli’s Gold tik neticami efektīvu? Tas ir mazpazīstamais Helichrysum Italicum zieds. Šie zelta ziedi ir ne tikai brīnišķīgi skaisti, bet arī vieni no dabas spēkiem, tā atjaunojošās un līdzsvarojošās īpašības ir brīnumainas.

Heli’s Gold kopj jūsu galvas ādu un matus. Jūsu mati būs veselīgākie, kādi tie jebkad ir bijuši. Neparastais Helichrysum Italicum zieds ir izmantots tūkstošiem gadu, un tas tika cienīts par tā spēju atjaunot galvas ādu, matus un ādu. Heli’s Gold receptēs tiek izmantotas Italicum sugas, kas raksturīgas Vidusjūras reģionam un audzētas tikai dažos atsevišķos apgabalos.

Nosaukums ir iegūts no grieķu vārdiem helios, kas nozīmē “saule” un chrysos, kas tulkojas kā “zelts”. Senatnē šie zelta ziedi tika pasniegti kā svēti grieķu dieviem.

Helichrysum Italicum piemīt unikāli spēcīgas antioksidanta, antibakteriālas, pretsēnīšu un pretiekaisuma īpašības. Ekstrakts palīdz arī veicināt veselīgu ādas šūnu veidošanos, paātrinot dziedināšanas un augšanas procesus.

Ko tas nozīmē jūsu galvas ādai un matiem? Tas nozīmē atjaunotu un līdzsvarotu galvas ādu. Tas nozīmē, ka vairs nav niezes vai blaugznas. Tas nozīmē, ka labi baroti folikuli rada spēcīgus, veselīgus matus. Un tas viss jums nozīmē mirdzošus, apjomīgus, skaistus matus.

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kolekcijas
Preces veids
Tilpums
Īpašības
Matu tips/stāvoklis
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.