PIGMENT OUT Komplekts matu krāsas...
PIGMENT OUT Komplekts matu krāsas...
PIGMENT OUT Komplekts matu krāsas noņemšanai (60ml+100ml)
PIGMENT OUT Komplekts matu krāsas noņemšanai (60ml+100ml)

PIGMENT OUT Komplekts matu krāsas noņemšanai (60ml+100ml)

OYRK03050001
>10
Profesionāļiem

 

Krāsu noņemšana

Pigment Out ir pakāpeniska depigmentēšanas sistēma ar inovatīvu formulu, pateicoties “ACTIVE WHITE SYSTEM”: tā satur jaunākās paaudzes molekulu, kas padara matus gaišākus un samazina kosmētisko pigmentu, piešķirot kutikulai izcilu dzīvīgumu.

Tas paceļ līdz diviem ar pusi līmeņiem, un to var lietot līdz trīs reizēm dienā.

 

Pigment Out

PIGMENT OUT ļauj pakāpeniski noņemt gan kosmētiskos, gan dabiskos pigmentus.

Tas paceļ līdz diviem ar pusi līmeņiem, un to var lietot līdz trīs reizēm dienā. Tas arī noņem tiešus pigmentus.

Tilpums
151-400ml
Kolekcijas
OYSTER TECHNIC
Preces veids
Krāsas noņemšanai

Pateicoties laboratoriskajiem pētījumiem un ilgajai pieredzei profesionālajā nozarē, Oyster Cosmetics ir radījis augstas kvalitātes matu un galvas ādas kopšanas sistēmu, nodrošinot paredzamus procedūru rezultātus. Uzņēmuma telpās izvietotās modernās laboratorijas ļauj veikt nepārtrauktus pētījumus un izstrādāt jaunus produktus, ņemot vērā patērētāju prasības kā arī jaunākās tehnoloģiskās un modes tendences. Pateicoties plašajam sortimentam un augstajai produktu izstrādes un ražošanas kvalitātei, Oyster Cosmetics ir ieguvis lielu klientu uzticību.

Kompāniju raksturojošie lielumi skaitļos: 65 000 m2 liela kopējā uzņēmuma platība; ražošanas kapacitāte 200 miljoni vienību gadā; ražošanu nodrošina piecpadsmit ražošanas un iepakošanas līnijas; 4 iekšējās laboratorijas un tehnisko testu akadēmija.

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Novērtējums Komentāri (0)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.