Izvēlies sev izdevīgāko un ērtāko pasūtījuma Apmaksas veidu! 

Iepērkoties specializētajā profesionālo skaistumkopšanas preču interneta veikalā www.salonline.lv, mūsu klientiem ir iespēja izvēlēties sev izdevīgāko un ērtāko Apmaksas veidu:

  • maksāt ar Priekšapmaksas rēķinu; 

Vienas (1) darba dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas, uz norādīto E-pastu tiks nosūtīts Priekšapmaksas rēķins. Rēķinā būs norādīti bankas rekvizīti Apmaksas pārskaitījuma veikšanai. 

Mēs rezervēsim pasūtītās preces uz 3 darba dienām, lai mūsu klients noteikti saņemtu pasūtītās preces un tās netiktu pārdotas citam klientam! Pasūtījums tiks izsūtīts nekavējoties pēc Apmaksas saņemšanas. 

Lai paātrinātu maksājuma apstrādi un pasūtījuma izsūtīšanu, NOTEIKTI! jānorāda Priekšapmaksas rēķina Numurs bankas pārskaitījuma dokumentā.

  • maksāt ar Maksājuma karti;
  • maksāt, izmantojot Internetbanku;
  • maksāt preču saņemšanas brīdī:

- saņemot preci maksāt SALON LINE veikalā, Maskavas ielā 14, Rīgā

- saņemot preci maksāt DPD kurjeram

·     

Mēs, SALON LINE komanda, sakām PALDIES par pirkumu mūsu specializētajā profesionālo preču interneta veikalā www.salonline.lv! Uz tikšanos!

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.