Izvēlies sev izdevīgāko un ērtāko pasūtījuma Apmaksas veidu! 

Iepērkoties specializētajā profesionālo skaistumkopšanas preču interneta veikalā www.salonline.lv, mūsu klientiem ir iespēja izvēlēties sev izdevīgāko un ērtāko Apmaksas veidu:

  • maksāt ar Priekšapmaksas rēķinu; 

Vienas (1) darba dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas, uz norādīto E-pastu tiks nosūtīts Priekšapmaksas rēķins. Rēķinā būs norādīti bankas rekvizīti Apmaksas pārskaitījuma veikšanai. 

Mēs rezervēsim pasūtītās preces uz 3 darba dienām, lai mūsu klients noteikti saņemtu pasūtītās preces un tās netiktu pārdotas citam klientam! Pasūtījums tiks izsūtīts nekavējoties pēc Apmaksas saņemšanas. 

Lai paātrinātu maksājuma apstrādi un pasūtījuma izsūtīšanu, NOTEIKTI! jānorāda Priekšapmaksas rēķina Numurs bankas pārskaitījuma dokumentā.

  • maksāt ar norēķinu karti;

  • maksāt ar internetbanku;

  • maksāt preču saņemšanas brīdī - skaidrā naudā vai ar karti:

- saņemot preci maksāt ar bankas karti vai ar skaidro naudu SALON LINE veikalā, Lastādijas ielā 14, Rīgā

*ar SALON LINE dāvanu karti ir iespējams norēķināties tikai par SL veikalā pirkumiem

- saņemot preci maksāt kurjeram skaidrā naudā vai ar bankas karti

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.