Saudzējošā krāsa Nr. 0.56 -60ml
Saudzējošā krāsa Nr. 0.56 -60ml
Saudzējošā krāsa Nr. 0.56 -60ml
Saudzējošā krāsa Nr. 0.56 -60ml

Saudzējošā krāsa Nr. 0.56 -60ml

SC 0.56
1-4
Profesionāļiem

 
Keune Semi Color ir unikāla tonizējoša krāsa bez amonjaka. Keune Semi Color pamatā ir ekskluzīvā Silsoft tehnoloģija. Šī semi-color piedāvā uzlabotu trīsdimensiju kvalitāti matu krāsošanas jomā bez amonjaka. Izteikts spīdums, matu vitalitāte, pārklājot pēlēkos matiņus un saglabājot kvalitātes īpašības. Semi Color ir ideālākā krāsu izvēle: pirmajai krāsu apstrādei uz dabīgiem matiem nemazinot krāsas intensīvitāti un kvalitāti ar optimālu pelēko matu pārklājumu nav īpašas matu krāsas izmaiņas. Ideāls, viegls krāsojums no saknēm līdz matu galiem. Keune Semi Color piedāvā optimālu pelēko pārklājumu līdz 70%, izmantojot visus dabiskos toņus.
Tilpums
51-150ml
Īpašības
Matu spīdumam
Sastāvdaļas
Bez parabēniem
Matu krāsas tonis
Dabīgie toņi
Preces veids
Tonējošās matu krāsas

Kā ģimenes uzņēmums mēs esam pārliecināti, ka mūsu pienākums ir rūpēties par planētu un tā cilvēkiem. Mēs to darām, izmantojot mūsu Keune Cares ilgtspējības programmu. Ne tikai mums pašiem, bet it īpaši nākamajām paaudzēm.

Mūsu misija.

Kāds ir tavs labākais Tu? Katram tas nozīmē ko citu. Izskatīties pēc iespējas labāk vai palīdzēt citiem izskatīties pēc iespējas labāk, atrodot prieku savā darbā un panākumus biznesā? Būt laimīgam ar sevi un saviem kolēģiem? Lai kas tas būtu, Kuene ir ar Jums!

Novērtējums Komentāri (0)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.