SILKY TECHNOBASIC DECO Balinātājs...

SILKY TECHNOBASIC DECO Balinātājs 9līmeņi, saaudzīgs 500gr

DESI9
>10
Profesionāļiem

 

TECHNOBASIC DECO Balinošs pulveris. Pateicoties sabalansētajai formulai, tas spēj izbalināt matus līdz pat 9 līmeņiem. Piemērots jebkura veida balināšanas tehnikai, viegli lietojams. Saudzīgs matiem.

LIETOŠANA: Stikla vai plastmasas traukā ieber nepieciešamo daudzumu balināšanas pulvera. Sajauc ar nepieciešamo krāsas attīstītāju ( 10/20/30/40vol), līdz vienmērīgas masas iegūšanai. Izturēšanas laiks matos no 15 līdz 60 minūtēm, atkarībā no: matu pamatkrāsas, vēlamās gaišuma pakāpes, matu stāvokļa, izmantotās tehnikas veida, darba vides temperatūras. Izvēlētā krāsas attīstītāja stiprums un balināšanas laiks mainās atkarībā no matu stāvokļa un velāma rezultāta.

Svars
251-500gr
Kolekcijas
.01 COLOR CARE
Preces veids
Balinātāji pulverveida Balti

  

VĒRTĪBAS 

Zīmols piedāvā konkrētus produktus konkrētām klientu vajadzībām.

Stingrība un saprotami produkti, efektīvas-iedarbīgas formulas atspoguļo piedāvāto kosmētikas līniju identitāti. Uz augstu veiktspēju, augsta līmeņa tehnoloģisko saturu, dabiskām, uz pārbaudītām aktīvām augu izcelsmes sastāvdaļām, ir balstīta piedāvāto produktu efektivitāte.

   

RŪPES

Personīgā skaistumkopšana caur matu kopšanas prizmu ir zīmola galvenais mērķis. Visu piedāvāto kosmētikas līdzekļu loma ir uzlabot matu stāvokli, kas ir iespējams pateicoties nevainojamai tehnoloģisko un dabīgo sastāvdaļu sinerģijai. Formulas satur tikai to, kas nepieciešams tūlītējam rezultātam. Rūpes un noteiktība sniedz veselīgāka un daudz skaistāku kopējo izskatu!

   

BŪTISKI

Produktu klāsts ir daļa no  viegli saprotamas un pielietojamas sistēmas kā frizierim, tā gala-patērētājam. Katrs produkts ir izstrādāts, lai atbilstu konkrētām matu un galvas ādas vajadzībām. No matu krāsošanas līdz pat matu veidošanai, zīmols piedāvā tikai būtiskākos kosmētikas līdzekļus, izvairoties no liekiem, nevajadzīgiem produktiem.

Novērtējums Komentāri (0)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.