Produktu saraksts pēc zīmola SKIN SYSTEM EPILATION

SKIN SYSTEM

Skin System COSMETICS ir profesionāls kosmētikas zīmols, kas izveidots 1996. gadā Itālijā. Jau daudzu gadu garumā, sadarbojoties ar kosmetologiem un skaistumkopšanas estētikas centriem, Skin System rada un piedāvā augstas kvalitātes profesionālos skaistumkopšanas produktus gan sejai, gan ķermenim. Kā arī depilācijas vaskus, pirms un pēc depilācijas ādas kopšanas produktus.

Skin System DEPILĀCIJAS līnija – Pateicoties 20 gadu laikā gūtajai pieredzei, ražojot depilācijas vaskus, Skin System skaistumkopšanas profesionāļiem piedāvā plašu depilācijas vasku klāstu, kas piemēroti jebkuram ādas tipam un spēj apmierināt visas skaistumkopšanas profesionāļu un klientu vēlmes.  Skin System devīze ir “Apmierināti klienti – tā ir patiesā uzņēmuma vērtība!”

Jau gandrīz 20 gadus Skin System ir viena no ievērojamākajām itāļu kompānijām, kas ražo BIO epilācijas vaskus un citus BIO epilācijai paredzētus produktus, kā arī sejas un ķermeņa kopšanas produktus. Aktīvi un inovatīvi darbojoties skaistumkopšanas nozarē, kompānija turpina attīstīt un paplašināt produktu sortimentu, aptverot arvien jaunus virzienus.

No neliela ģimenes uzņēmuma Skin System ir izaudzis par lielu, starptautisku kompāniju, kas savu produkciju eksportē uz vairāk kā 30 pasaules valstīm. Uzņēmums savu darbību sāka ar BIO epilācijas produktu ražošanu, bet tagad savu sortimentu ir paplašinājis, ražojot arī augstvērtīgu sejas, ķermeņa un nagu kopšanas kosmētiku. Kompānijas mērķis ir garantēt augstu produktu un pakalpojumu kvalitāti, izprotot katra klienta prasības, izmantojot savas profesionālās zināšanas un pieredzi.

Gadu gaitā uzņēmums ar savu nemitīgo darbu izpētes, attīstības jomā un konstantu profesionālo prasmju attīstīšanu, ir ieguvis klientu un sadarbības partneru augstu novērtējumu un atzinību.

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kolekcijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Pielietojums
Preces veids
Materiāls
Tilpums
Svars
Īpašības
Sastāvdaļas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Ādas tips
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.