Frizieru šķēres JAGUAR Silver Ice...

Frizieru šķēres JAGUAR Silver Ice 7.0", White Line

1370
1-4
134,25 €
PVN iekļauts

 

Griešanas mala ar plakanu griezuma malas leņķi un mikroserāciju uz viena asmens.

Klasisks dizains tradicionālai sajūtai griešanas laikā.

Funkcijas
Griešanai
Garums
7"
2 vienības:

Zwilling J.A. Henkels pārņēma uzņēmumu

Frenks un Kurts Šmits 1988. gadā pārdeva savas daļas Solingenā bāzētajā uzņēmumā Zwilling J.A. Henkels. Pat pēc pārdošanas Hardijs Šmits turpināja strādāt JAGUAR kā vadošais partneris. Kopš 2004. gada Zwilling J.A. Henckels ir vienīgais uzņēmuma īpašnieks. Trīs gadus vēlāk Zwilling J.A. Henkelss iegādājās citu šķēru ražotāju TONDEO no "asmeņu pilsētas" un 2011. gada beigās apvienoja abu uzņēmumu ražošanas iekārtas. No turienes JAGUAR un TONDEO veido atsevišķu Zwilling grupas nodaļu.

United Salon Technologies GmbH dibināšana

Uzņēmumu JAGUAR un TONDEO 2013 apvienošanās laikā tiek dibināta United Salon Technologies GmbH kā Wilhelm Werhahn KG nodaļa un Zwilling AG meitasuzņēmums. Ar aptuveni 200 darbiniekiem katru dienu Solingenā tiek saražotas līdz 2000 šķērēm.

Starptautiski panākumi, izmantojot inovatīvus produktus

JAGUAR vienmēr ir izcēlies ar savu produktu augsto kvalitāti, daudziem patentiem un rūpnieciskā īpašuma tiesībām, padarot to par vienu no pasaules vadošajiem ražotājiem. Mūsdienās profesionāļi vairāk nekā 80 pasaules valstīs izmanto Solingenā bāzētā uzņēmuma produktus. Papildus šķēru un nažu ražošanai uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes suku, ķemmju un elektrisko izstrādājumu klāstu.

Novērtējums Komentāri (0)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.