Sauļošanās kosmētika solārijā


Solārijs ir viens no veidiem, kā iegūt skaistu iedegumu jebkurā gadalaikā. Apmeklējot kvalitatīvu solāriju plānveidīgi un izmantojot speciālu sauļošanās kosmētiku, var iegūt patiešām lieliskus rezultātus. Visdrošāk solāriju apmeklēt uzticamā salonā, kur ir gan jaunākās paaudzes solāriji, gan tiek piedāvāta profesionāla sauļošanās kosmētika solārijam, kas spēs sniegt ādai piemērotu vēlamo iedeguma efektu.
Uzticamu un kvalitatīvu sauļošanās kosmētiku solārijam varat iegādāties Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Piedāvājam arī augstas kvalitātes sauļošanās kosmētiku solārijam no tādiem zīmoliem kā Bielenda un Taboo.
Produktu klāstā pieejama sauļošanās kosmētika bez bronzatoriem, kas sniegs gan intensīvu iedegumu, gan ādas atjaunošanos un pretnovecošanos, ko nodrošina sastāvā esošie vitamīni un kopjošie līdzekļi, kā, piemēram, šī sviests.
Plašā klāstā pieejami arī sauļošanās līdzekļi ar bronzatoriem, kas paredzēti dažādiem ādas tipiem un toņiem, kā arī jutīgai ādai. Tie sniegs lielisku pamatiedegumu vai īpaši tumšu un noturīgu toni, arī paildzinās jau esošā iedeguma efektu, kā arī nodrošinās rūpes par ādu, nostiprinās un nogludinās to. Solārija krēmi viegli klājas, ātri iesūcas āda. Pieejami arī solārija krēmi ar karsējošu efektu, krēmi sejai un kājām. Protams, varat iegādāties arī profesionālu pēc sauļošanās kosmētiku.


Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Zīmoli
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kolekcijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Pielietojums
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Preces veids
Tilpums
Īpašības
Sastāvdaļas
Ādas tips
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.