Produktu saraksts pēc zīmola BIOLAGE

BIOLAGE

VĒSTURE

BIOLAGE ir amerikāņu friziera Arnie Millera radīta profesionāla zīmola MATRIX bio-matu kopšanas līnija. Pasaulē šī līnija uzsākta darbību 1990. gadā, un 2010. gadā tā ienāca Baltijas tirgū, veiksmīgi uzsākot BIOLAGE izplatīšanu. 2014. gadā BIOLAGE bija nozīmīgs pavērsiens uzņēmuma vēsturē, paziņojot par zīmola atjaunošanu: jaunu konceptu, jaunas formulas, atjauninātus produktus, jaunu dizainu un jaunu pieeju salonu biznesa attīstībai.

ZĪMOLA MISIJA

Zīmols BIOLAGE ir apņēmies piedāvāt meistariem unikālu pieeju profesionālai matu kopšanai. Izmantojot ekskluzīvu vērtīgu dabisko sastāvdaļu un progresīvu tehnoloģiju apvienojumu, BIOLAGE rada ļoti efektīvas produktu formulas, kas paredzētas katra matu veida dabiskā skaistuma atjaunošanai. BIOLAGE piedāvā profesionālus matu kopšanas līdzekļus tikai skaistumkopšanas salonā, kā arī mazumtirdzniecības formātus mājas kopšanai.

ZĪMOLA FILOSOFIJA:

INOVATĪVAIS KONCEPTS

Pirmoreiz vēsturē BIOLAGE piedāvā inovatīvu koncepciju - “BIOFORMULA”. Šī ir jauna pieeja BIOLAGE produktu radīšanai, iedvesmojoties no dabas. Miljonu gadu laikā daba ir graciozi attīstījusi, iespējams, visefektīvāko veidu, kā paust savu apbrīnojamo skaistumu un pārvarēt visus iespējamos skarbos eksistences apstākļus uz planētas. Tagad zinātne ir inovācijas un imitē dabu, lai radītu produktus, kas atrisina katra matu veida problēmas. “Zinātne atklāj dabiskā skaistuma noslēpumus” - tas ir jaunais gamma sauklis. Zinātniskie jauninājumi reproducē dabiskos mehānismus, lai izveidotu izcilu matu kopšanu.

SOCIĀLĀK ATBILDĪGA SKAISTUMA BIOLĀŽA

BIOLAGE uzņemas atbildību ne tikai par matu stāvokli, bet arī par apkārtējo vidi. Sociāli atbildīga skaistumkopšanas industrijā ir balstīta uz dabas, zinātnes, estētikas, frizieru un klientu aprūpes vērtībām. Mūsu rūpes par vidi ir izteiktas ilgtspējīgā zaļā ražošanā, kas vērsta uz ikgadēju elektrības, ūdens, ražošanas zaudējumu un oglekļa dioksīda izmešu samazināšanu vidē. BIOLAGE iepakojums sastāv no 40% pārstrādājamu izejvielu, un mēs apņemamies, ka līdz 2020. gadam 100% mūsu produktu sniegs ieguvumus videi vai sabiedrībai. Tagad BIOLAGE ir jauna perfekta gamma ar savu vēsturi un iedvesmu.

Laipni lūgti BIOLAGE pasaulē!

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kolekcijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Pielietojums
Preces veids
Tilpums
Īpašības
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Sastāvdaļas
Matu tips/stāvoklis
Pēc fiksācijas līmeņa
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.