Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu interneta vietņu, arī veikalu lietotājiem. Sīkdatnes ir nelieli teksta faili. Apmeklējot interneta vietnes, tai skaitā veikalus, tie tiek ierakstīti lietotajā pārlūkprogrammā. Sīkdatņu izmantošana ļauj nodrošināt lietošanai un ērtībām optimālu interneta veikala darbību. www.salonline.lv izmanto sīkdatnes.

Turpinot lietot šo interneta veikalu, preču Pasūtītājs-Klients apstiprina un piekrīt, ka varam izmantot dažādas sīkdatnes:

- informācijas apkopošanai par lietotāju paradumiem un statistikas datiem;

- klientu apkalpošanas servisa uzlabošanai;

- autorizācijai, tīmekļa vietnes personalizācijai un aizpildīšanai;

- īpašo piedāvājumu izsūtīšanai;

- informācijas apkopošanai, kas nepieciešama vietnes uzlabošanai;

Pasūtītājam-Klientam ir tiesības jebkurā brīdī izdzēst sīkdatnes, kas saglabātas lietotajā pārlūkprogrammā, un aizliegt turpmāku sīkdatņu saglabāšanu. Instrukciju, kā to var izdarīt, ir iespējams atrast katras pārlūkprogrammas uzstādījumos.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.