Tinta Color Ķīmiskā matu krāsa...

Tinta Color Ķīmiskā matu krāsa Nr.7.66 - 60 ml

TC 7.66
1-4
Profesionāļiem

Keune Tinta Color koloristam piedāvā nebeidzamu krāsu paleti. Tas nodrošina neierobežotas iespējas radošai domāšanai visos krāsu pielietojumos; krāsu akcenti, gaišie toņi un mirdzums. Piešķir matiem neticamu spīdumu un lielisku stāvokli. Tinta Color nodrošina 100% sirmo matu pārklājumu. Krāsas variē no dabiskiem toņiem līdz tumši sarkanām un dzirkstošam blondam tonim. Ieguvumi: Pievienotais krāsu stabilizators LP 300 aizsargā matu struktūras integritāti. Keune Tinta Color atstāj matus lieliskā stāvoklī ar skaistu spīdumu. Ļoti kondicionējoša, noturīga matu krāsa. Zīda proteīns un aizsargs LP 300 rada maigumu un spīdumu. Keune Tinta krāsa - krēmkrāsas krāsa ar 100% sirmo matu pārklājumu. Izmantojot krāsu sajaukšanu, ir iespējamas neierobežotas krāsu nokrāsas.
Tilpums
51-150ml
Preces veids
Ķīmiskās matu krāsas
1-4

Kā ģimenes uzņēmums mēs esam pārliecināti, ka mūsu pienākums ir rūpēties par planētu un tā cilvēkiem. Mēs to darām, izmantojot mūsu Keune Cares ilgtspējības programmu. Ne tikai mums pašiem, bet it īpaši nākamajām paaudzēm.

Mūsu misija.

Kāds ir tavs labākais Tu? Katram tas nozīmē ko citu. Izskatīties pēc iespējas labāk vai palīdzēt citiem izskatīties pēc iespējas labāk, atrodot prieku savā darbā un panākumus biznesā? Būt laimīgam ar sevi un saviem kolēģiem? Lai kas tas būtu, Kuene ir ar Jums!

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.