OYSTER PURITY Bezamonjaka krāsa 10/0,...

OYSTER PURITY Bezamonjaka krāsa 10/0, Platīna blonds 100ml

OYCC09101000
1-4
Profesionāļiem

Perlacolor Purity ir saudzējoša matu krāsu līnija no Oyster Professional, kas nesatur ne amonjaku, ne recozīnu. Maigā krāsa nesatur nepatīkamas smaržvielas un ir piemērota trausliem, jutīgiem matiem - īpaši piemērota tiem, kas parasti ikdienā neveic matu krāsošanu. Produkta formula ir balstīta uz inovatīvas tehnoloģijas bāzes, kas kombinēta ar 3 tēju kompleksu, kas sastāv no baltās, zaļās un sarkanās tējas, kuram piemīt atnioksidanta un aizsargājošas īpašības. Perlacolor Purity ir ideāls krāsošanas produkts tiem, kas vēlas intensīvu sedzošu krāsu, kas piešķir dzīvīgu izskatu, intensīvu toni un nodrošina maigu, restrukturējošu iedarbību.
Tilpums
51-150ml
Īpašības
Bez amonjaka matu krāsas
Sastāvdaļas
Bez amonjaka
Preces veids
Tonējošās matu krāsas
1-4

Pateicoties laboratoriskajiem pētījumiem un ilgajai pieredzei profesionālajā nozarē, Oyster Cosmetics ir radījis augstas kvalitātes matu un galvas ādas kopšanas sistēmu, nodrošinot paredzamus procedūru rezultātus. Uzņēmuma telpās izvietotās modernās laboratorijas ļauj veikt nepārtrauktus pētījumus un izstrādāt jaunus produktus, ņemot vērā patērētāju prasības kā arī jaunākās tehnoloģiskās un modes tendences. Pateicoties plašajam sortimentam un augstajai produktu izstrādes un ražošanas kvalitātei, Oyster Cosmetics ir ieguvis lielu klientu uzticību.

Kompāniju raksturojošie lielumi skaitļos: 65 000 m2 liela kopējā uzņēmuma platība; ražošanas kapacitāte 200 miljoni vienību gadā; ražošanu nodrošina piecpadsmit ražošanas un iepakošanas līnijas; 4 iekšējās laboratorijas un tehnisko testu akadēmija.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.