ESLABONDEXX Keratīna taisnošanas...

ESLABONDEXX Keratīna taisnošanas kompl. Konektors/Pastiprinātājs/Aktivators 3x100ml

HSESKIT100
>5
45,00 €
PVN iekļauts

Konektors Nr. 1, savieno un atjauno mata keratīna saites. Līdzeklis aizsargā un uzlabo matu struktūru, atjauno, savieno keratīna saites matos ķīmisko procedūru laikā, padarot tos elastīgus, spēcīgus un mirdzošus.
Tilpums
151-400ml
Īpašības
Matu aizsardzībai
Matu atjaunošanai
Matu galiņiem
Matu mitrināšanai
Matu mīkstumam
Matu spīdumam
Matu tips/stāvoklis
Bojātiem matiem
Krāsotiem un balinātiem matiem
Plāniem un smalkiem matiem
Sausiem matiem
Trausliem matiem
Sastāvdaļas
Antioksidanti
>5

ESLABONDEXX - PIONEERING TREND-TECH LINE, KAS NOSAKA TEHNOLOĢISKĀS UN STILISTISKĀS TENDENCES SALONOS PASAULĒ. ESLABONDEXX ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas patentē koncepciju PLEX FORMULA, aktīvo sastāvdaļu maisījumam, kas paredzēts matu aizsardzībai pret salonu ķīmisko procedūru radītajiem bojājumiem, vienlaikus palīdzot arī bojātiem matiem dziedēt. Aizsardzība un ilgmūžība ir visu produktu līniju pamattēmas, sinerģijā ar radošu un atšķirīgu dizainu, kas iesaiņots pārsteidzoši novatoriskā iepakojumā un tiek tirgots, uzsverot racionālu, ultramodernu, avangarda tēlu. Eslabondexx pārspēj robežas ar eleganci un stilu, piedāvājot augstu veiktspēju, nekad neapdraudot matu veselību.

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.