Bipolārs radiofrekvences ādas...
Bipolārs radiofrekvences ādas...

Bipolārs radiofrekvences ādas atjaunošanas un liftinga aparāts

LOOK-L400
1-4
198,00 €
PVN iekļauts

Bipolārs radiofrekvences ādas atjaunošanas un liftinga aparāts

Radiofrekvences liftings ir droša, nesāpīga ādas atjaunošanas metode, kas neizraisa nekādas blakusparādības. Šīs procedūras laikā karstuma vilnis iekļūst ādā un ietekmē dermu, kas pārstrukturējas, pārveido novecojušu kolagēnu, vienlaikus veicinot jauna kolagēna veidošanos. Tā ir lieliska alternatīva plastiskām sejas stiepšanas operācijām un citām ķirurģiskām procedūrām.

Radiofrekvenču aparāts, kas izstaro radioviļņu enerģiju, kas dziļā ādas slānī rada intensīvu siltumu. Šī karstuma dēļ procedūras laikā ādā samazinās kolagēna tīkls, tāpēc ādas stāvokļa uzlabošanas efekts ir redzams jau pēc pirmās procedūras. Pēc tam izmainītais kolagēns aktivizē fibroblastus (šūnas, kas ražo kolagēnu) un tādējādi veido jaunu kolagēna tīklu, kas piešķir ādai tvirtumu un novērš grumbu rašanos. Tas ir sekundārs un ilgtermiņa radiofrekvenču procedūras rezultāts.

Kādos gadījumos ir ieteicamas radiofrekvenču procedūras?

Procedūra paredzēta visu vecumu sievietēm un vīriešiem. Radiofrekvenču celšana ir ieteicama, ja tiek deformētas sejas kontūras, grumbas uz sejas, kakla vai dekoltē zonās, kā arī trūkst tonusa un elastības un "maisiņi" vai "sasitumi" acīs. Tā kā šī procedūra nav invazīva un droša, tā ir piemērota visiem ādas tipiem (sausai, taukainai, kombinētai) un jebkurā stāvoklī.
Funkcijas
RF Radiofrekvence
1-4

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.