LM Oil Additive - eļļas piedeva...

LM Oil Additive - eļļas piedeva balinošam pulverim 500ml

884486331793
>10
Profesionāļiem

Light Master Oil Additive - eļļas piedeva balinošam pulverim. Piedeva balinošajam pulverim, kas īpaši piemērota matu balināšanas tehnikām pie matu saknēm.Pārveidojiet Light Master balināšanas pulveri ar Oil Additive piedevu, iegūstot viegli klājamu, šķidru tekstūru, kas ir ideāli piemērota matu balināšanas tehnikām pie matu saknēm. Oil Additive eļļas piedevas lietošanas instrukcija: Valkājot piemērotus vienreiz lietojamos cimdus, sajaukt 15g Light Master (1 kausiņu balinošā pulvera), 30ml krāsas attīstītāja un 15ml Oil Additive piedevas. Ieklāt matos. NEAPSTRĀDĀT AR KARSTUMU. Maksimālais iedarbības laiks ir 50 minūtes vai tik ilgi, līdz ir iegūta vēlamā krāsa. IZVAIRIETIES NO PRODUKTA NOKĻŪŠANAS ACĪS. Lietot tikai ar Light Master Lightening Powder. • Valkājiet piemērotus vienreiz lietojamos cimdus. • Izvairieties no produkta nokļūšanas acīs. Ja produkts nonācis saskarē ar acīm, rūpīgi skalot tās ar ūdeni. • Sargāt no bērniem. • Nelietot ar balinātāja maisījumu, kuram pievienots matu krāsas attīstītājs >30 VOL. • Izlasīt visus brīdinājumus uz Light Master Lightening Powder iepakojuma.
Tilpums
401-850ml
Preces veids
Piedevas balinātājiem
>10

A. Millers jau iepriekš bija izmēģinājis spēkus uzņēmējdarbībā, bet pavisam citā sfērā: 1971. gadā viņš vadīja uzņēmumu, kas specializējās mākslīgo skropstu jomā. A. Millera dibinātais uzņēmums Ardell piegādāja profesionālos produktus izplatītājiem un skaistumkopšanas saloniem. Paralēli tam uzņēmums Ardell nodarbojās ar matu krāsu izgatavošanu un tirdzniecību.

1970. gadu beigās A. Millers saprata, ka tirgus situācija mainās un pārdeva uzņēmumu Ardell, lai 1980. gadā pilnībā nodotos zīmola MATRIX izstrādei. Viņa mērķis bija izveidot zīmolu, kas tiktu tirgots tikai skaistumkopšanas nozares profesionālajā tirgū.

„Es jutu, ka, lai būtu veiksmīgs, man jākoncentrējas uz kaut ko vienu. Mana izvēle krita par labu profesionālajam tirgum, jo es to ļoti labi pazinu, un tajā pazina mani,” stāsta Ārnijs Millers. Milleru ģimene vēlējās frizieriem piedāvāt produktu līniju, kas ļautu tiem pilnveidot un attīstīt savu darbību. Ārnijs un Sidela, apzinoties, ko nozīmē būt frizierim, izstrādāja produktus, kas stilistiem ļauj uzlabot meistarību un jaunradi.

Šodien, vairāk nekā trīsdesmit gadus vēlāk, Milleru ideja joprojām ir aktuāla. MATRIX galvenais uzdevums un mērķis šobrīd ir salonu biznesa attīstība. Zīmols piedāvā plašu produktu klāstu matu krāsošanai, kopšanai, tekstūras uzlabošanai un veidošanai. Baltijas valstu tirgū veiksmīgi palaistas produktu līnijas: Total Results, BIOLAGE, Oil Wonders, SOCOLOR.beauty, Color Sync, LightMaster, Vavoom, StyleLink.

MŪSU UZDEVUMS

MATRIX mērķis – būt ikviena skaistumkopšanas salona uzticamam partnerim un sniegt stilistiem iespēju ieviest jaunas vēsmas savu klientu dzīvē un pasaulē ap mums. Izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un sniedzot iedvesmu, MATRIX atbalsta stilistus, lai tie spētu paveikt visu iecerēto un saskatītu jaunus horizontus!

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.