Produktu saraksts pēc zīmola NOOK

NOOK

DABAS IEDVESMOTI PRODUKTI. Mēs ticam vienkāršības skaistumam. Elementu harmonijai. Dabas balansam. Mēs ticam, ka tas, kas ir produkta “iekšpusē”, ir tikpat svarīgs, kā tas, ko Jūs redzat no “ārpuses”. Lai gan savos produktos galvenokārt izmantojam sastāvdaļas ar saudzējošām īpašībām, tas nekādā ziņā nav mēģinājums būt moderniem, bet gan ir vienīgais veids, kā izrādīt cieņu pret cilvēku veselību un harmoniju viņu dzīvē. Tāpēc mēs fokusējamies uz produktu izstrādi ar dabīgām sastāvdaļām, kas padara tos daudz vērtīgākus un efektīvākus.

Pēdējo gadu laikā mēs esam strādājuši pie tā, lai nodrošinātu jaunus produktus un risinājumus galvas ādas kopšanai un matu skaistumam. Mēs esam pētījuši un izstrādājuši vēl saudzējošākas produktu formulas, iekļaujot tajās vērtīgas, augstas kvalitātes izejvielas – iedarbīgas augu sastāvā esošās vielas un dabīgas aktīvās sastāvdaļas. Vienkāršiem vārdiem, mēs cenšamies izveidot vēl ciešāku saikni ar dabu, jo saprotam, ka bez tās nenovērtējamā ieguldījuma modernās kosmētikas zinātne neeksistētu. MĒS JŪTAMIES DABAS IEDVESMOTI. AUGSTAS KVALITĀTES PRODUKTI, RAŽOTI ITĀLIJĀ. BAGĀTĪGI SATUR DABAS, AKTĪVOS, ORGANISKOS EKSTRAKTUS UN AUGU EĻĻAS. MODERNA PĒTNIECĪBA UN KOSMĒTIKAS TEHNOLOĢIJAS.

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Kolekcijas
Preces veids
Tilpums
Īpašības
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Sastāvdaļas
Ādas tips
Matu tips/stāvoklis
Pēc fiksācijas līmeņa
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.