Produktu saraksts pēc zīmola NOVICIDE

NOVICIDE

Novicide® dezinfekcijas un higiēnas produkti apliecina uzticību, kvalitāti un inovācijas salonu higiēnas jomā un atbilst stingriem ES dezinfekcijas noteikumiem, ražoti Vācijā.

Izcilība salonu dezinfekcijas un higiēnas līdzekļos!

 

Kā Eiropas līderis profesionālās salonu dezinfekcijas un higiēnas jomā, NOVICIDE® nosaka jaunus standartus aizsardzībā pret patogēniem un vīrusiem. Mūsu produkti piedāvā jūsu klientiem profesionālu dezinfekcijas un higiēnas produktu klāstu, kas īpaši izstrādāts salonu, nagu un kosmētikas studiju vajadzībām.

 

Kāpēc NOVICIDE®?

• Nozares līderis: Eiropas eksperti salonu dezinfekcijas un higiēnas jomā. Specializēts: Mūsu produktu sortiments ir pielāgots unikālajām ikdienas salonu vajadzībām.

• Uzticams: mūsu produkti ir izstrādāti un ražoti Vācijā atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.

• ES sertificētas formulas: NOVICIDE® nodrošina optimālu efektivitāti pret visiem vīrusiem (piem., Covid-19), baktērijām un sēnītēm, izmantojot savu uzlaboto, ES sertificēto formulu.

Mazāk

Atlasīt pēc

Specializētie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Tilpums
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.