Zīmola JOKO produkti

KATRU DIENU CITA TU!

Pārsteidzoša, intriģējoša, iespaidīga ar savu spēku, nomierinoša ar inteliģenci un īpaša ar savu seksuālo pievilcību! JOKO Woman ir izteikts sievišķības maisījums ar daudziem iespaidiem, kas var veiksmīgi apvienot dažādas lomas. Viņa aizrauj ar prieku par savu skaistumu, viņai patīk spēlēties ar pilsētas vides iedvesmotajām krāsām. JOKO kosmētika ir ideāls partneris, lai būtu izaicinājumu pilna diena. Viņa meklē drošus, efektīvus un visaugstākās kvalitātes produktus. Tā ir JOKO sieviete!

JOKO MAKE-UP - отражает мировые тенденции, модные цветовые палитры с оригинальными текстурами, консистенцией и простой, но выдающейся упаковкой. Бренд сотрудничает с профессионалами из Италии и Франции, и его уникальные коллекции создаются с использованием новейших активных компонентов и уникальной Швейцарской технологии микронизации.

Mazāk

Atlasīt pēc

Tehniskie produkti
Kategorijas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Pielietojums
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Preces veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Īpašības
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Sastāvdaļas
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Atlasīt
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.