BIOACTIVE HS3 Serums-fluīds, ar...

BIOACTIVE HS3 Serums-fluīds, ar arganu eļļu un linsēklu eļļu, spīdumam 100ml

F25V10100
>10
24,00 €
PVN iekļauts

Serums-fluīds matiem ar argana eļļu. Bagātināts ar linsēklu eļļu. Piešķir matiem spīdumu un padara tos dabiski skaistus. Lieliski piemērots visiem matu tipiem, gan dabiskeim, gan ķīmiski apstrādātiem. Ieteicams lietot pēc Bioactive HS3 fluīda lietošanas. Produkta barojošās īpašības atjauno matus, padarot šo produktu par neatņemamu matu kopšanas sastāvdaļu.

Tilpums
51-150ml
Īpašības
Matu atjaunošanai
Matu spīdumam
Matu struktūras dziļai atjaunošanai
Procedūrām dažādi
Matu tips/stāvoklis
Normāliem matiem
Sastāvdaļas
Argana eļļa
Keratīns
Kolekcijas
BIOACTIVE NATURALIS / HS3
Preces veids
Fluīdi
>10

Mūsu laboratorijas ražo tikai to, ko ir formulējis un pārbaudījis viss profesionālākais pētnieku kopums, lai atrisinātu kosmētikas patērētāju problēmu. Svarīgas un nepārtrauktas investīcijas kopā ar personāla pastāvīgu apmācību ļauj radīt oriģinālus, novatoriskus un pārbaudītus produktus, izmantojot stingru kvalitātes kontroli.

Cilvēki.

Tā kā uzņēmuma prioritāte vienmēr ir cilvēki, kas to veido, un lai nodotu tā vērtības un izveidotu spēcīgu saikni ar galvenajiem sarunu partneriem. Nopietna un efektīva darba vide uzņēmumā ļāva Farmagan gadu gaitā pārvarēt pastāvīgās problēmas, arī starptautiskajos tirgos.

Kvalitāte.

Tas ir mūsu progresīvo pētniecības laboratoriju radošo un formulējošo centienu rezultāts, un tas atspoguļo Farmagan labākās īpašības.

Pētījumi.

Modernākā pētījumu laboratorija, kurā strādā zinātnieki, kas atbild par produktu formulēšanu un kvalitātes kontroli, sadarbojoties ar vissvarīgākajām pasaules universitātēm.

Ražošana.

Visas ražošanas ķēdes tieša uzraudzība Farmagan kontrolē, pārvalda un garantē savu produktu kvalitāti, sākot no katras atsevišķas izmantotā izejmateriāla izpētes līdz produkta galīgajam iesaiņojumam, kas ir gatavs pārdošanai.

Jums arī varētu patikt

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.