Majirel Absolu 8.3 krēmveida krāsa...

Majirel Absolu 8.3 krēmveida krāsa matu skaistumam: neierobežoti toņi, dziļa kopšana L'Oreal Professionnel Majirel Absolu 50ml

3474634002049
>5
Profesionāļiem

Permanenta krāsa, kas bagātina matu struktūru, pateicoties 2 aktīvām sastāvdaļām: lonene G un molekulai INCELL. Mati tiek stiprināti, aizsargāti un baroti. Majirel rezultāts: Bagātīgs, mirdzošs, vienmērīgs krāsas tonis, kas 100% aizkrāso arī sirmus matus. Ja nokļūst acīs, nekavējoties izskalot ar lielu daudzumu ūdens. Pēc krāsošanas matus ļoti rūpīgi izskalot. Nelietot skropstu vai uzacu krā- sošanai – lietot tikai atbilstoši produkta mērķim. Turēt bērniem nepieejamā vietā. Tikai profesionālai lietošanai Ja āda ir tetovēta ar hennu, var palielināties alerģijas risks. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasīt lietošanas instrukciju.
Tilpums
51-150ml
Preces veids
Ķīmiskās matu krāsas
>5
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.