JOICO Vero-K 9G - Light Golden Blonde...

JOICO Vero-K 9G - Light Golden Blonde noturīga matu krāsa 74ml

094029
1-4
Profesionāļiem

Noturīga krāsa, kā dominējoši pamattoņi ir zelta toņi (zeltaini/oranži). Piedod matiem siltos zelta toņus, mirdzumu un palīdz pārklāt sirmus matus, ja tiek samaisīta ar dabīgiem, sarkaniem un smilškrāsas toņiem. Samaisi JOICO K-Pak Verocolor ar aktivētāju attiecībā 1:1 (1 daļu K-Pak Verocolor + 1 daļu aktivētāju).
Tilpums
51-150ml
Īpašības
Aizsargājošs
Ilgnoturīgas
Matu tips/stāvoklis
Krāsotiem un balinātiem matiem
Preces veids
Ķīmiskās matu krāsas
1-4

Jau 30 gadus JOICO ir darbojies, lai Taviem matiem piedāvātu pašu labāko. JOICO nepiedāvā vienkārši lieliskus produktus, bet arī lieliskus risinājumus iedarbīgai matu kopšanai. JOICO produktu klāstā ir septiņas inovatīvas produktu sērijas, kas apvieno vairāk kā 50 produktu dažādiem matu tipiem.

Līdzās šampūniem un kondicionieriem JOICO piedāvā intensīvas kopšanas un veidošanas produktus, matu maskas, eļļas, lakas un visus citus iespējamos matu kopšanas produktus. Visi JOICO matu kopšanas līdzekļi satur Quadramine Complex™ un Bio-Advanced Peptide Complex™. Visu, kas nepieciešams Tavu matu kopšanai.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.