SUPERLATIVE DIRECT Pigments-gēls matu...
SUPERLATIVE DIRECT Pigments-gēls matu...
SUPERLATIVE DIRECT Pigments-gēls matu krāsošanai Violet 150ml
SUPERLATIVE DIRECT Pigments-gēls matu krāsošanai Violet 150ml

SUPERLATIVE DIRECT Pigments-gēls matu krāsošanai Violet 150ml

F42V10100
1-4
Profesionāļiem

 

SUPERLATIVE DIRECT COLOR GEL pigment-gēls tiešai tonizēšanai. Tonis - Violēts

SUPERLATIVE DIRECT COLOR tiešās iedarbības pigmentu var izmantot, lai radītu spilgtus akcentus tonizēšanā, neitralizētu vai mainītu nevēlamu toni, atjaunotu krāsu pēc ķīmiskām procedūrām (ilgviļņi vai iztaisnošana), saglabātu iepriekš krāsotās krāsas intensitāti.

Krāsas īpašā formula, mitrina matu struktūru, piešķir matiem spīdumu. Nesatur amonjaku. Produkts ir gatavs lietošanai. Rezultāts redzams labāk, ja produktu uzklāj uz gaišiem vai iepriekš balinātiem matiem.

LIETOŠANA: Nomazgājiet matus ar šampūnu, rūpīgi nosusiniet ar dvieli, bagātīgi un vienmērīgi uzklājiet SUPERLATIVE Direct Color sagatavošanas aerosolu, pēc tam izžāvējiet matus ar fēnu un uzklājiet SUPERLATIVE Direct Color pigmenta gēlu, vienmērīgi sadalot to visā matu garumā (lietot cimdus) . Atstājiet to iedarboties 20-30 minūtes, pēc tam rūpīgi izskalojiet, līdz ūdens kļūst dzidrs.

Uzmanību! Krāsviela krāso ādu. Nomazgājas dabiski 6-8 reizēs.

Tilpums
51-150ml
Īpašības
Bez amonjaka matu krāsas
Sastāvdaļas
Bez amonjaka
Kolekcijas
SUPERLATIVE DIRECT
Preces veids
Ķīmiskās matu krāsas
Želejas

Mūsu laboratorijas ražo tikai to, ko ir formulējis un pārbaudījis viss profesionālākais pētnieku kopums, lai atrisinātu kosmētikas patērētāju problēmu. Svarīgas un nepārtrauktas investīcijas kopā ar personāla pastāvīgu apmācību ļauj radīt oriģinālus, novatoriskus un pārbaudītus produktus, izmantojot stingru kvalitātes kontroli.

Cilvēki.

Tā kā uzņēmuma prioritāte vienmēr ir cilvēki, kas to veido, un lai nodotu tā vērtības un izveidotu spēcīgu saikni ar galvenajiem sarunu partneriem. Nopietna un efektīva darba vide uzņēmumā ļāva Farmagan gadu gaitā pārvarēt pastāvīgās problēmas, arī starptautiskajos tirgos.

Kvalitāte.

Tas ir mūsu progresīvo pētniecības laboratoriju radošo un formulējošo centienu rezultāts, un tas atspoguļo Farmagan labākās īpašības.

Pētījumi.

Modernākā pētījumu laboratorija, kurā strādā zinātnieki, kas atbild par produktu formulēšanu un kvalitātes kontroli, sadarbojoties ar vissvarīgākajām pasaules universitātēm.

Ražošana.

Visas ražošanas ķēdes tieša uzraudzība Farmagan kontrolē, pārvalda un garantē savu produktu kvalitāti, sākot no katras atsevišķas izmantotā izejmateriāla izpētes līdz produkta galīgajam iesaiņojumam, kas ir gatavs pārdošanai.

Jums arī varētu patikt

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Novērtējums Komentāri (0)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.