Permanenta matu krāsa 7/16 60ml

Permanenta matu krāsa 7/16 60ml

99350076677
1-4
Profesionāļiem

 
Extra Rich Crème permanentā krāsa ar Vitaflection Microspheres dabiskam, mirdzošam un noturīgam matu krāsas rezultātam. Līdz pat 100% sirmu matu pārklājums. Krāsošana toni tonī, krāsošana tumšos un gaišākos toņos līdz 5 toņiem. Vienmērīgs krāsas pārklājums matu garumā un galos. Extra Rich Crème krāsas formula ar vaskiem un lipīdiem. viegli klājas, ar minimālu pilēšanu. Nodrošina optimālu uzklāšanu un mikrosfēru iekļūšanu katrā matu šķiedrā. Lietošana ar 3%, 6 %, 9%, un 12 % Extra Rich Crème emulsiju. Jaukšanas proporcijas 1:1. *Krāsas pigmenta noturībai, matus mazgāt ar Kadus Professional Color Radiance šampūnu un stabilizēt ar Kadus Professional Color Radiance satbilizatoru/masku.
Tilpums
51-150ml
Īpašības
Krēmveida
Preces veids
Ķīmiskās matu krāsas
1 Vienība

Mūsdienās Kadus Professional ir viens no uzticamākajiem starptautiskajiem zīmoliem, kas kā lielu vērtību piedāvā kvalitatīvus produktus, lai padarītu klientus laimīgus. Zīmola pastāvēšanas būtība ir neatkarības stiprināšana. Ar Kadus Professional jūs esat labās rokās.

Novērtējums Komentāri (0)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.