EIMI - Īpaši smalkas difūzijas laka,...

EIMI - Īpaši smalkas difūzijas laka, vieglam,dabiskam izskatam -2 stiprums 300ml

81649978
1-4
19,18 €
PVN iekļauts

EIMI Fixing matu laku kolekcija ir izveidota, lai fiksētu, apstrādātu un pabeigtu jebkura veida frizūras. Matu lakas ir dažādu fiksācijas pakāpju un ar skaistu, svaigu ziedu aromātu. Vieglas fiksācijas sausā matu laka. Ar Micromist tehnoloģiju padara šo par vieglāko un ātrāk žūstošo matu laku. Sastāvā: ekskluzīva kombinācija, ko veido mazāka difuzora atvere, viegls pārveidotājs, jauns sastāvs un īpaša virzošā sistēma, kas nodrošina mazākus matu lakas pilienus un īpaši smalku izsmidzināšanu, lai nodrošinātu tūlītēju matu sakārtojuma fiksāciju. Pateicoties vieglajai formulai un smalkajai izsmidzināšanas tehnoloģijai, matu laka nofiksē matu sakārtojumu un saglabā to līdz pat 24 stundām. Viss nepieciešamais perfektam rezultātam.
Tilpums
151-400ml
Īpašības
Ar UV aizsardzību
Frizūras noslēgumam
Termoaizsardzībai
Ūdensnoturīgs
Pēc fiksācijas līmeņa
Vieglas fiskācijas
Preces veids
Matu lakas sausās
1-4

1924. gadā Ströhers reģistrēja vārdu WELLA PROFESSIONALS Vācijas patentu birojā. Kad parūku un šinjonu pieprasījums samazinājās no modes pasaules, uzņēmums pievērsās pastāvīgo matu loku un viļņu veidošanas izstrādājumiem. 1927. gadā viņi ieviesa pirmo ilgviļņu ierīci, ieviešot to skaistumkopšanas salonos.

Mūsdienās WELLA PROFESSIONALS ir vadošais matu kopšanas un veidošanas zīmols pasaulē, piedāvājot profesionālu, inovatīvu un ļoti augstas kvalitātes kosmētiskos produktus.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.