BLONDYE Tonejoša krāsa matiem 0/002...
BLONDYE Tonejoša krāsa matiem 0/002...
BLONDYE Tonejoša krāsa matiem 0/002...
BLONDYE Tonejoša krāsa matiem 0/002 100ml
BLONDYE Tonejoša krāsa matiem 0/002 100ml
BLONDYE Tonejoša krāsa matiem 0/002 100ml

BLONDYE Tonejoša krāsa matiem 0/002 100ml

OYCC01200002
1-4
Profesionāļiem

 

BLONDYE no Perlacolor ir īpaši foršu blondu toņu klāsts, kā arī modes krāsu izvēle, ko var izmantot atsevišķi vai sajaukt, lai iegūtu bezgalīgus toņus un pasteļtoņus.

Šo toneri var lietot uz iepriekš izgaismotām un dabīgām, ļoti vieglām bāzēm. 6 toņu maisījumi papildina klāstu ar bezgalīgām iespējām kombinētai šo toņu lietošanai, lai frizieri varētu atraisīt savu radošumu.

Izveidojiet modes akcentus un jaunus pielāgotus toņus, kas sajaukti ar jebkuru Perlacolor krāsu.

Tonējoša krāsa, lai neitralizētu dzeltenu toni gaišos vai balinātos matos.

Pielietojums: Lai iegūtu gaišākas krāsas: sajauciet ar Oyster Oxy Cream 6-10 vol. 1: 2 un turiet 10-15 minūtes. Bagātīgākiem toņiem: sajauciet ar Oyster Oxy Cream 10-20 vol. proporcijā 1: 1,5 un turiet 15-25 minūtes.

Tilpums
51-150ml
Īpašības
Matu krāsas noturībai
Matu tonēšanai
Kolekcijas
BLONDYE
Preces veids
Tonējošās matu krāsas

Pateicoties laboratoriskajiem pētījumiem un ilgajai pieredzei profesionālajā nozarē, Oyster Cosmetics ir radījis augstas kvalitātes matu un galvas ādas kopšanas sistēmu, nodrošinot paredzamus procedūru rezultātus. Uzņēmuma telpās izvietotās modernās laboratorijas ļauj veikt nepārtrauktus pētījumus un izstrādāt jaunus produktus, ņemot vērā patērētāju prasības kā arī jaunākās tehnoloģiskās un modes tendences. Pateicoties plašajam sortimentam un augstajai produktu izstrādes un ražošanas kvalitātei, Oyster Cosmetics ir ieguvis lielu klientu uzticību.

Kompāniju raksturojošie lielumi skaitļos: 65 000 m2 liela kopējā uzņēmuma platība; ražošanas kapacitāte 200 miljoni vienību gadā; ražošanu nodrošina piecpadsmit ražošanas un iepakošanas līnijas; 4 iekšējās laboratorijas un tehnisko testu akadēmija.

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Novērtējums Komentāri (0)

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.
Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.