Vīlīte nagiem, 100/100, balta, rozā...

Vīlīte nagiem, 100/100, balta, rozā centrs Diamond Speedy White, 1 gb.

F840/1010PK
>10
2,17 €
PVN iekļauts

Vīlīte nagiem, 100/100, balta, rozā centrs Diamond Speedy White, 1 gb. Īpaši izturīga vīlīte nagu kopšanai, kuru kalpošanas laiks ir vidēji 4 reizes ilgāks. Abrazīvais materiāls izgatavots Japānā. Lieiski piemērota darbam, apstrādājot mākslīgi veidotus nagus. Vīlītes var mazgāt un dezinficēt.

Īpašības
80/180
>10

Amazing Shine nodarbojas ar produktu izstrādi, ražošanu un inovāciju. Uzņēmuma kompetencē ietilpst ne tikai tādu produktu ražošana kā nagu vīlītes un abrazīvi, bet arī salona aprīkojumi un salona iekārtas. 

"Ar mērķi kļūt par pasaules galveno specializēto nagu kopšanas un  apstrādes produktu uzņēmumu, mēs esam investējuši un aktīvi investējam nākāmās paaudzes nagu kopšanas tehnoloģijās, aprīkojumā un mūsdienīgu iekārtu ražošanā.

Amazing Shine apņemas ievērot vissaugstākos kvalitātes, servisa un uzticamas piegādes standartus."

 

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.