• -30%
ARTISAN Želeja piešķir spīdumu,...

ARTISAN Želeja piešķir spīdumu, stipra fiksācija GEGHE 150ml

1001301
>10
5,50 € 7,85 € -30%
PVN iekļauts
Time left

Želeja - fluīds ar spīduma efektu un ļoti spēcīgu fiksāciju. Fiksē un ļauj izveidot matu sakārtojumu, nodrošinot lielisku spīdumu, visiem matu tipiem. Lieliski piemērota strukturēšanai un fiksācijai drosmīgiem un īsiem matu sakārtojumiem. Garantē ekstrēmu kontroli grūti kontrolējamiem matiem. Nebojā matu struktūru, pasargājot tos no mitruma un karstuma kaitīgās iedarbības, kā arī nesausina matus un neuzkrājas tajos. Produkts ir bagātināts ar orhideju pieniņu, alveju un UV filtru. Lietošana: ieklājiet mitros vai sausos matos, lai izveidotu un fiksētu ekstrēmu matu sakārtojumu.
Tilpums
150-400ml
Īpašības
For shine
Frizūras procesam
Tekstūrai
Veidošanai
Pēc fiksācijas līmeņa
Ļoti stipras fiksācijas
>10

Pēdējo gadu laikā mēs esam strādājuši pie tā, lai nodrošinātu jaunus produktus un risinājumus galvas ādas kopšanai un matu skaistumam. Mēs esam pētījuši un izstrādājuši vēl saudzējošākas produktu formulas, iekļaujot tajās vērtīgas, augstas kvalitātes izejvielas – iedarbīgas augu sastāvā esošās vielas un dabīgas aktīvās sastāvdaļas. Vienkāršiem vārdiem, mēs cenšamies izveidot vēl ciešāku saikni ar dabu, jo saprotam, ka bez tās nenovērtējamā ieguldījuma modernās kosmētikas zinātne neeksistētu. MĒS JŪTAMIES DABAS IEDVESMOTI. AUGSTAS KVALITĀTES PRODUKTI, RAŽOTI ITĀLIJĀ. BAGĀTĪGI SATUR DABAS, AKTĪVOS, ORGANISKOS EKSTRAKTUS UN AUGU EĻĻAS. MODERNA PĒTNIECĪBA UN KOSMĒTIKAS TEHNOLOĢIJAS.

Pievienots Tavam vēlmju sarakstam
Prece pievienota salīdzināšanai

Interneta vietnes, tai skaitā veikali izmanto sīkdatnes ( angļu val.cookies ), lai sniegtu labāko un ātrāko servisu. Sīkdatnes uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu un palīdz radīt ērtāku lietošanas pieredzi. Mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo vietni, Jūs apstiprināt, ka saprotat un piekrītat sīkdatņu izmantošanai Jūsu ierīcē.